Ana Sayfa Teknoloji XGIMI, Akıllı Ekran Uyarlama Teknolojisi 2.0’ı CES 2023’te duyurdu

XGIMI, Akıllı Ekran Uyarlama Teknolojisi 2.0’ı CES 2023’te duyurdu

XGIMI, Akıllı Ekran Uyarlama Teknolojisi 2.0'ı CES 2023'te duyurdu

XGIMI, endüstriyi değiştiren Akıllı Ekran Uyarlama Teknolojisi 2.0’ı 5 – 8 Ocak tarihleri ​​arasında CES 2023’te Venedik Fuar Salonu AD 52829 numaralı standında sergilecek.

Akıllı projektörler yükselişte ve popülerlik kazanıyor çünkü geleneksel projektörlerin aksine süper taşınabilirler ve saniyeler içinde kurulmaları kolay. Akıllı projektörler, ister ekran ister duvar olsun, mükemmel bir görüntüleme deneyimi sağlamak için çevreye otomatik olarak uyum sağlamak için ISA teknolojisini kullanır. Mevcut ISA teknolojisinin ekranı kalibre etmesi birkaç dakika sürüyor, bu nedenle XGIMI, mükemmel ekranı ayarlamak için bekleme süresini ortadan kaldıracak olan CES’te ISA 2.0’ı tanıtıyor.

ISA 2.0 teknolojisi, akıllı ve kullanımı kolay kurulum işlevine üç seçenek daha ekler: Sorunsuz Otomatik Çarpıklık Düzeltme, Sorunsuz Otomatik Odaklama ve Akıllı Göz Koruma. Bu öncü yeni özellikler, akıllı projeksiyon endüstrisini ileriye taşıyarak yeni bir kullanım kolaylığı düzeyine ulaşıyor.

XGIMI, farklı ev projeksiyon senaryolarının ihtiyaçlarını karşılamak için her türlü çabayı göstermiştir. Geniş ekran görüntü kalitesi, kullanışlı ve kullanıcı dostu kurulum sunan akıllı projektörler, bu değerli özellikleri sayesinde hızla ilerlemeye devam ediyor.

Sorunsuz Otomatik Çarpıklık Düzeltme ve Sorunsuz Otomatik Odaklama: ISA 2.0, yalnızca birkaç saniye içinde kilit taşını çok hassas, hızlı ve kesintisiz olarak düzeltir ve odaklar. Sektör lideri 3D ToF ve yüksek hassasiyetli CMOS ile donatılan trilyon düzeyindeki veriler, saniyede gerçek zamanlı olarak döndürülür ve işlenerek daha doğru ve daha hızlı otomatik çarpıklık ve otomatik odak düzeltmesi üretiliyor.

Akıllı Göz Koruması: Akıllı işlev herhangi bir varlığı algılar ve ışığı anında kısar, böylece insanlar yanlışlıkla projektörün ışık kaynağına baksalar bile gözleri korunur.

Akıllı Ekran Hizalama : Halihazırda orijinal ISA teknolojisinin bir parçasıdır ve ISA 2.0’da da mevcuttur, XGIMI’nin projektör ekranını otomatik olarak tanımlayan ve ekranı her kenarla mükemmel şekilde eşleştiren Akıllı Ekran Hizalama işlevidir. Bu, köşeleri manuel olarak ayarlama ihtiyacını ortadan kaldırır.

Akıllı Engellerden Kaçınma : ISA 2.0, projeksiyon alanındaki engelleri tanımlayan yeni bir ekran algılama algoritması aracılığıyla Akıllı Engellerden Kaçınma özelliğini içerir. Ekran, trapezoid düzeltmesi yaparken, uygun bir projeksiyon yüzeyi oluşturmak için duvar engellerinden doğru bir şekilde kaçınarak kullanıcılar için kolay bir kurulum süreci sağlar.

Daha kesin: 10.000 x daha fazla veri analiz edildi

Ev projeksiyonunda özel olarak geliştirilmiş 3D ToF derinlik algılama modülü ve yüksek hassasiyetli CMOS (Complementary Metal Oxide Semiconductor) kullanılır. 3D ToF aracılığıyla algılanan derinlik bilgisi miktarı, önceki tek noktalı ToF’tan on bin kat daha fazladır. Yeni XGIMI görsel algılama algoritmasıyla birleştiğinde, projeksiyonu akıllı bir şekilde ortamına uyarlayarak bir adım daha ileri gitmek için yeni bir çözüm oluşturur.

İyileştirmeler nelerdir?

ISA teknolojisi, ışık dalgasının projeksiyon yüzeyine çarptıktan sonra yansıması için geçen süreyi ölçer. Yükseltilmiş ISA teknolojisi, çevrenin önceden elde edilemeyen ayrıntılarını daha kesin bir şekilde toplar ve projeksiyonu bunlara göre mükemmel bir şekilde ayarlar.

Kullanım kolaylığı

Geleneksel projektörlerde açı seçme, kilit düzeltme ve odaklama işlemleri çok zaman alır. Kurulumu inanılmaz derecede kolay olan XGIMI projektörlerde durum böyle değil. Yükseltilmiş ISA 2.0 teknolojisi, XGIMI’nin kendi geliştirdiği optik motora sahip yepyeni MoGo 2 Pro’da kullanılıyor. İnanılmaz derecede kullanıcı dostu bir akıllı projektör olan MoGo 2 Pro, kullanıcıların ekranı ve görüntüyü ayarlamakla zaman kaybetmeden tek bir düğmeye dokunarak sinema deneyimi yaşamalarına olanak tanıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz