Ana Sayfa Teknoloji Sennheiser, yeni Sennheiser Conversation Clear Plus’ı duyurdu

Sennheiser, yeni Sennheiser Conversation Clear Plus’ı duyurdu

Sennheiser, yeni Sennheiser Conversation Clear Plus'ı duyurdu

Sennheiser, yeni Sennheiser Conversation Clear Plus’ı gürültülü ortamlarda ihtiyaç duyduğunuzda daha canlı konuşmalar için mükemmel bir seçim olduğunu duyurdu. Kalabalık bir restoranda veya gürültülü bir sokakta olduğu gibi, Conversation Clear Plus, konuşmanızın her etkileşimde merkez sahneye çıkmasına izin vermek için gelişmiş konuşma geliştirme teknolojisine sahiptir. Akıllı, sezgisel özellikleriyle bu şık kulaklıklar, konuşması geliştirilmiş tüketici giyilebilir ürünleri için yeni bir standart belirliyor.

conversation_clear_plus_headsets

Gelişmiş Sonova çip teknolojisi kullanılarak, kullanıcının bulunduğu ortamın gürültü seviyesini analiz eden ve konuşma geliştirme düzeyini çevresiyle eşleştiren Sennheiser Otomatik Sahne Tespiti özelliği sayesinde konuşmalar ve aramaları iyileştiriliyor.

Kompakt ve modern kulaklıklara entegre olan Otomatik Sahne Algılama, ister yüz yüze ister telefonda olsun, zorlu ortamlarda en net konuşmayı sağlar. Aktif Gürültü Önleme ile uyum içinde olan Conversation Clear Plus, dikkat dağıtıcı sesleri engellemek ve her düzeyde arka plan gürültüsü için konuşmaların netliğini artırmak için dinamik olarak çalışmaktadır.

Conversation Clear Plus, ne kadar arka plan gürültüsü duymak istediğinizi seçmenizi sağlar. Aktif Gürültü Önleme, dikkat dağıtıcı unsurları engellerken Ortam Farkındalığı modu, istendiğinde dış ortamla daha fazla bağlantı kurulmasını sağlıyor.

Sennheiser’ın Kıdemli Ürün Müdürü Daniel Holenstein, “Sennheiser Conversation Clear Plus, müşterilerimizin dinamik yaşamlarını yansıtıyor ve kullanıcıların her konuşmayı nerede olurlarsa olsunlar kolaylıkla takip etmelerini sağlıyor” diyor. “Bağımsız bir çalışma, kullanıcıların %95’inin ürünü kullanırken gürültülü ortamlarda önemli ölçüde konuşma geliştirmesi yaşadığını gösterdi.”

Kolay kurulum ve çalıştırma
Eşlik eden uygulamadaki adım adım rehberlikle, Conversation Clear Plus’ı kullanmaya başlamak kolaydır. Conversation Clear Plus uygulamasıyla birlikte kulaklıklar, dinleme tercihlerini özelleştirmek için sezgisel, sorunsuz bir kullanıcı deneyimi sunuyor.

Üç farklı dinleme senaryosu için özel ayarlar, ses deneyiminin kişiselleştirilmesini zahmetsiz hale getirir. “Rahatla” dinleme senaryosu, ses meraklılarının engellemek istedikleri arka plan gürültüsü miktarını özelleştirmelerine olanak tanırken, “İletişim” ve “Akış” senaryoları, sırasıyla konuşmalar sırasında ve içerik akışı sırasında en iyi performans ve netlik için ayarları otomatik olarak ayarlıyor.

Tüm Bluetooth özellikli cihazlarla eşleştirmeyi hızlı ve sorunsuz hale getiren entegre gerçek kablosuz teknolojisiyle bağlanmak çocuk oyuncağı. Ergonomik tasarımıyla mükemmel rahatlık sunan Conversation Clear Plus kulaklıklar, dokuz saatlik olağanüstü bir pil ömrüne sahiptir, böylece ihtiyaç duyulduğunda şarj olur ve hazır olur. Şarj kutusu, hareket halindeyken şarj etmeyi kullanıcı dostu hale getirerek 27 saat daha kullanım süresi sunmaktadır

Conversation Clear Plus, 2023 ve sonrasında ortaya çıkacak farklı durumlar için sınıfının en iyisi ürünlerle yeni Sennheiser işitme çözümleri ürün kategorisini tamamlıyor.

Fiyatlandırma ve bulunabilirlik

Sennheiser Conversation Clear Plus, bugünden (5 Ocak 2023) ön siparişe açılacak ve 20 Ocak’ta 749 £ MSRP ile satışa sunulacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz