Ana Sayfa İncelemeler ZyXEL PLA4231 Kit Nedir Nasıl Çalışır

ZyXEL PLA4231 Kit Nedir Nasıl Çalışır

Her tarafımız kablosuz internet bağlantıları ile çevrilmiştir. Artık günümüzde her yerde bir kablosuz bağlantı bulmak çok kolaydır. Fakat büyük yada küçük mekanlarda mekan fark etmezsizin  her yerde tam çekim kuvveti alamayabilirsiniz.

Mesela evin bir köşesinde bulunan bir kablosuz ağın o odadaki çekim kuvveti ile evin diğer ucundaki çekim kuvveti aynı olmamaktadır. Yada büyük bir işletmede her noktada aynı internet ağı gücüne sahip değilsiniz.

Artık gelen yoğun taleplere göre  ZyXEL ADSL & Ağ firması tarafından geliştirilen ve sadece elektrik hattı üzerinden istediğiniz ağı istediğiniz şekilde genişletip güzel bir çekim kuvveti yapmanıza yarayan PLA4231 Kit’i geliştirdi.

Şimdi size bir örnek vererek bu cihazın ne işe yaradığını daha iyi anlayacaksınız. Uzun bir koridorlu bir eve sahipsiniz  router’in bulunduğu odadan koridorun sonundaki en uzak noktadan çekim kuvveti az olacaksınız. Neden mi çünkü routerin çekim alanından uzaklaştığınız ve modemin size sunduğu Wi-Fi alanı azalıyor.

Devreye ise PLA4231 Kit giriyor. Burada elektrik ağına taktiğiniz bir adaptör ile çalıştırdığınızda çevredeki kullanımı olan ve kurduğunuz modemin ağını genişletiyor. Yaklaşık 20 metrelik bir mesafeden bile 500 Mbps’e kadar veri transferi hızı sağlıyor.

Son derece işe yarayacak ve size çok fazla çekim kuvveti sunacak bir cihazdır.Piyasa değeri ortalama kablosuz bir modemin yarısı kadardır.Şimdi ise tanıtım ve ön sipariş döneminde olsa da çok fazla talebi vardır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz