Ana Sayfa Genel 100 TL Ödül Sahibini Buldu

100 TL Ödül Sahibini Buldu

01 Ocak 2015 tarihinde yayın hayatına başlayan teknolato.com internet sitemiz kuruluş felsefesi olarak ziyaretçilerine en doğru ve sağlıklı bilgiyi ulaştırmak için gecesini gündüzüne katmıştır.

Öncelikle Web sitemiz için hiç bir çalışma yapılmayacaktır tanıtım yazısı backlınk çalışması hiç bir şekilde yapılmamıştır ve yapılmayacaktır tek yaptığımız site içi optimize işlemleridir

şu an emekleme sürecinde olan www.teknoplato.com web sitesi siz değerli ziyaretçi ve dostlarımız sayesinde hak ettiği yere geleceği kanaatindeyim.

Yorun yapan tüm değerli ziyaretçileri teşekkürlerimizi iletmeyi borç biliyoruz, Allah için tüm samimiyetimle söylüyorum kura çekiminde Hakkaniyet sonuna kadar gözetilmiş, hatta arkadaş ve akrabalarımdan yorum yapanlar kura listesine alınmamıştır yanlış anlaşılmaması için hepinizden Allah razı olsun.

Hayırlı olması dileğiyle…

Asil Talihli : Talha İsmiyle yorum yapan liseogrencisi53@gmail.com

Yorum yaptığı konu: http://www.teknoplato.com/fotograflarinizi-satabileceginiz-5-site.html

Yedek Talihli: Burak adıyla yorum burakgonullu@yahoo.com

Yorum yaptığı konu: http://www.teknoplato.com/islemcinizi-nasil-sogutabilirsiniz.html

Not: kazanan talihli mail adresine e-mail gönderilecek banka bilgileri istenecektir. 20/02/2015 saat 20:00 kadar talihli geri dönüt yapmaz ise yedek talihliye mail atılacak 23/02/2015 saat 20:00 kadar ordan da dönüt alınmaz ise para bir hayır kurumuna hepinizin adına hibe edilecektir

 

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz