Ana Sayfa İncelemeler Akıllı Telefonunuz İçin Kaliteli Uygulamalar

Akıllı Telefonunuz İçin Kaliteli Uygulamalar

Yüksek üretkenlik için en iyi 6 uygulama

Voxer

voxer

Voxer sayesinde sürekli konuşma ve mesajlaşma ihtiyacı duyan insanlar çok daha iyi bir şekilde iletişim ihtiyaçlarını çözebilmekte. Örneğin teknik elemanları olan bir şirket ya da sürekli telefonla konuşan bir çağrı merkezi iseniz Voxer ile tanışmanız gerekmekte. Üretim ve iletişimdeki etkinizi maksimuma çıkaran bu uygulama sayesinde tüm mesajlarınızı, fotoğraflarınızı, seslerinizi ve telefon konuşmalarınızı kayıt altına alabilirsiniz. Kişisel kullanıcıları düşünerek oldukça geniş kapsamlı,ücretsiz hizmet veren Voxer’i şirket ya da grup olarak kullanmak istiyorsanız her kullanıcı için belli bir ücret ödemek zorundasınız.

1Password

1password

Onlarca sosyal hesapların, mail adreslerinin ve de şahsi diğer web site şifrelerinin içerisinde hangisini sürekli olarak aklınızda tutabilirsiniz ? Maalesef hepsini değil, 1Password sayesinde kullanıcı giriş bilgilerinizi, kredi kartı bilgilerinizi ve de şifrelerinizi bir ömür boyu saklayabilirsiniz. Telefonunuzu kimseye vermediğiniz sürece bu bilgilere kimse erişemez, buna firma da dahil. Çünkü bilgiler telefonunuzun şahsi hafızasında kaydedilmektedir, böylelikle alışverişlerinizi ve internet surf’ünüzü güven içerisinde, hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Google Mobile

www.teknoplato.com

Tüm Gmail hesaplarınıza cep telefonunuzdan erişebileceğiniz bu uygulamayı mutlaka indirmenizi tavsiye ederiz, çünkü diğer bir çok benzer uygulamadan farklı olarak gelen mailleri virüs ve trojan testlerine sokmakta ve açmanıza öyle izin vermektedir. Bu sayede akıllı telefonunuz çok daha güvenli kalır.

Trello

www.teknoplato.com
Akıllı Telefon Uygulamaları

Trello’yu proje yönetiminin Pinterest’i olarak tanımlarsak yanlış söylemiş olmayız. Son derece kullanışlı bir ara yüze sahip olan uygulama sayesinde projelerinize dosyalar ekleyebilir, yapılacak listesi oluşturabilir ve güncellemelerde bulunabilirsiniz.

Asana

www.teknoplato.com
Akıllı Telefon Uygulamaları

Uygulama sayesinde iş arkadaşlarınızı, proje ortaklarınızı ya da dostlarınızı tek bir ortamda bir araya getirebilir, görüşmelerinizi mobil ortamda gerçekleştirebilirsiniz. Grup üyeleri için görevler oluşturmak, görevleri düzenleyebilmek ve de silebilmek uygulamayı çok daha çekici bir hale getiriyor.

Pocket Informantion

Tekno Dünya Tekno Plato
www.teknoplato.com

Pocket Information sayesinde randevular oluşturabilir, takvim üzerinde notlar alabilir, görevlerinizi ve de notlarınızı yönetebilirsiniz. İş hayatınızda ihtiyaç duyabileceğiniz bir çok nesneyi bir araya getiren uygulama Android ve IOS işletim sistemlerinde mevcut ve son derece kullanışlı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz