Ana Sayfa İncelemeler Kullanışlı İPhone Uygulamarı

Kullanışlı İPhone Uygulamarı

Tekno Dünya Tekno Plato

iPhone sahiplerinin kullanması gereken 6 uygulama

Vine

Tekno Dünya Tekno Plato

Eğer tek bir sosyal medya seçme şansınız olsaydı bu kesinlikle Vine olmalıydı. Tabi ki Facebook ve Twitter gibi uygulamaları herkes sevmekte fakat Vine hepsinden çok daha fazla eğlence vaat ediyor.
İnternet üzerinden de rahatlıkla erişebileceğiniz uygulama kullanıcılarına 6 saniyelik videolar oluşturma ve bunu etrafıyla paylaşma imkanı veriyor. Twitter’a son derece benzeyen paneli sayesinde son derece kullanışlı olan uygulama tamamen ücretsiz.
En eğlenceli özelliklerinden birisi kullanıcıları takip edebilme özelliği olmasına rağmen, beğendiğiniz videoları yeniden paylaşabilmeniz de çok tatlı bir özellik.

DropBox

Tekno Dünya Tekno Plato

Bulunduğumuz günlerde uygulama geliştirme ve yaygınlaştırmanın son derece kolay bir hale gelmesiyle bir çok bulut depolama sistemi ortaya çıkmıştır. Fakat Dropbox hala aralarında en iyisi, çünkü Android, IOS ve web gibi ortamlarda kusursuzca çalışabilmekte. İnternet bağlantısına sahip olduğunuz süre boyunca dosyalarınıza telefonunuzdan, tabletinizden, bilgisayarınızdan ve hatta televizyonunuzdan ulaşabilmektesiniz. Google Drive ile baş başa rekabet içerisinde olmasına rağmen, ikisini de tercih edebilmeniz mümkün. Üstelik ikisi de tamamen ücretsiz.

Sleep Cycle

Tekno Dünya Tekno Plato

Sleep Cycle tartışmasız en iyi akıllı alarm uygulamalarından birisi. Uyanmak için sabit bir saat belirlemek yerine belli bir zaman limiti seçin ( Örneğin sabah 7 ile 8 arası ). Ardından telefonunuzu bırakın ve uyumaya gidin. Uygulama önceki uyku verilerinizi göz önüne alarak uyku döngünüzü analiz eder ve belirlediğiniz süre içerisinde R.E.M limitine ulaştığınızda sizi uyandırır. Bu sayede R.E.M sürenizi tamamen yaşarsınız ve uyandığınızda kesinlikle yorgunluk ve halsizlik duymazsınız. 5 TL ücretini ödeyerek ömür boyu kullanmaya kesinlikle değer!

Fooducate

Tekno Dünya Tekno Plato

Eğer zayıflamak için rejim yapıyorsanız ya da şeker ve kalp hastalıklarınızdan dolayı yediklerinize dikkat etmek zorundaysanız Fooducate tam da size göre. Örneğin manav’a gittiniz ve alacak olduğunuz meyve ve sebzelerin besin değerlerini, içerisinde bulunan vitamin ve mineralleri, kalorilerini merak ediyorsunuz. O halde yapmanız gereken tek şey gerekli bilgileri Fooducate isimli uygulamaya vermek.
Sayesinde herhangi bir ürün hakkında tüm bilgileri edinmek bir tuşa basmak kadar kolay, eğer bilmediğiniz yiyecekleri tüketerek sağlığınızla kumar oynamak istemiyorsanız tamamen ücretsiz olan bu uygulamayı indirin ve bilmeniz gereken her şey’i öğrenin.
Çünkü tüm ürünlerde olmasa da Fooducate barkot okuyabilmekte ! Ve de ürünün sağlık değerlerini gözler önüne sermekte.

Dashlane

Tekno Dünya Tekno Plato

Eğer online alışverişi seven birisiyseniz Dashlane tam da size göre, çünkü uygulama en popüler alışveriş sitelerinin listesine sahip ve daha sonra kolayca alışveriş yapabilmeniz için siteye ait tüm bilgilerinizi kayıt altına alıyor. Bu sayede önemli bilgileriniz mail adresinizde kaybolup gitmiyor ve Online alışveriş’inizi çok daha kolay ve eğlenceli bir hale getiriyorsunuz.

Buffer

Tekno Dünya Tekno Plato

Bir çok sosyal hesaba sahipsiniz fakat her biriyle gerektiği gibi ilgilenemiyor musunuz ? Ya da şirketinizin çok sayıdaki hesaplarına ulaşmakta zorluk mu çekiyorsunuz ? Tabi ki yardımcınız Buffer olacaktır. Uygulama sayesinde Facebook, Twitter, LinkedIn ve de Google + hesabınızı tek bir sayfa üzerinden, tam erişim ile yönetebilirsiniz. Sosyal hesaplarınıza hiç giriş bile yapmadan uygulama üzerinden güncellemelerinizi oluşturup, zaman tasarrufu sağlayabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz