Ana Sayfa Teknoloji Buhel Soundglasses Nedir ?

Buhel Soundglasses Nedir ?

Daha önceki yazılarımızda da anlattığımız gibi yaratıcı kişilerin projelerine destek alma amaçlı kullandığı platform olan Kickstarter’a yeni bir proje daha eklendi. Projenin adı Buhel Soundglasses.

Kulaklığa gerek kalmadan telefon görüşmeleri yapabileceğiniz ve hatta müzik dinleyebileceğiniz bir gözlük olan Buhel Soundglasses, Ateliani isimli bir şirketin devrim yaratabilecek bir projesi.Görünüş itibari ile güneş gözlüğünden fazlası olmayan bu cihaz, sesi kulakları kapatarak değil de iç kulağa gönderdiği titreşimler aracılığıyla beyninize aktarabilmekte.

Ön tarafında bulunan mikrofon ile telefon görüşmeleri yapmanıza imkan sunan gözlük, dış dünya ile bağlantınızı kesmeden size sesi dinletebilme özelliği ile gündelik hayatta oldukça güvenli bir yapıya sahip. Aynı zamanda açma kapama tuşu bulunan Buhel Soundglasses‘ı sadece güneş gözlüğü olarak da kullanabilirsiniz. Oldukça şık bir tasarıma sahip olan bu gözlük Google’ın üzerinde çalıştığı projeyi hafızalardan silecek gibi.

Android, iOS ve Windows Phone işletim sistemini kullanan cihazlara kolayca entegre edilebilen bu gözlük Bluetooth 4.0 teknolojisi ile donatıldığı için mobil cihazlara kolaylıkla ve sorunsuzca bağlanabilme özelliği taşımakta. 3 Saatlik şarj süresinden sonra 2-3 saatlik telefon görüşmesi ve yine bu süreye yakın müzik keyfi sunan cihaz bu açıdan biraz sıkıntılı gibi görünse de günümüzde insan hayatını kolaylaştırdığı düşünülen çeşitli araçların yanında ( bluetooth kulaklık vs. ) daha şık bir görünüme sahip olduğu için daha fazla sempati kazanmaktadır.

1a20b4a90531c44ad641ff47cf5b7d8d_large(2)

Bu ürüne sahip olmak için karşınıza iki seçenek çıkmaktadır. Birincisi proje henüz yardım toplama aşamasında olduğu için ” bu ürüne güveniyorum ve istiyorum ” diyerek yani Kickstarter üzerinden 175 dolar yardım yaparak veya ürünün çıkmasını bekleyip 270 dolar vererek bu ürüne sahip olabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz