Ana Sayfa Donanım Derbinin keyfi Philips Ambilight TV’de çıkar!

Derbinin keyfi Philips Ambilight TV’de çıkar!

Sıcak ve uzun günler geride kaldı. Havalar soğudu, okullar açıldı, maç sezonu başladı. Kadın erkek, genç yaşlı herkesin ilgisini çeken derbi maçlarında heyecan dorukta. Süper Lig altı haftayı geride bırakırken, yeni haftada sezonun üçüncü derbisi Pazar günü saat 19:30’da Beşiktaş ile Trabzonspor arasında oynanacak. Beşiktaş’ın ev sahipliği yapacağı maçı, Philips 7500 serisi 4K UltaHD Ambilight LED televizyonda izleyecek leri eşsiz bir deneyim bekliyor.

1 Ekim Pazar günü gerçekleşecek Beşiktaş-Trabzonspor derbisini televizyondan seyredecek futbolseverler, ürünün mevcut Perfect Pixel Ultra HD motoruna oranla yüzde 50 performans artışı sağlayan P5 görüntü işleme motoru sayesinde tribün heyecanını ekran karşısında yaşama fırsatı bulacak.

Philips Amiblight TV’de kara Kartal daha siyah, bordo-mavi daha canlı

Beş işlemci gücüne sahip olan P5, “Parlaklık ve koyuluk” kontrastı iyileştirme özelliği algılamaya sahip Hibrit Log Gama (HLG) görüntü işleme sayesinde kontrast performansında da önemli bir iyileştirme sunuyor. Beşiktaş’ın siyah-beyazına “daha” siyah-beyaz, bordo-mavililerin renklerine ise canlılık katan ekranlar tüm seyircilere tribün keyfi vadediyor.

Derbi neden Philips Ambilight TV’de izlenir?

  • Philips Ambilight TV 7500 serisinin önde gelen ürünleri, üstün yeni P5 görüntü işleme motorunun kullanılmasıyla çok daha net ve kusursuz bir görüntü kalitesine sahip oluyor. Tribünden bile bu kadar net görünmez!
  • Görüntü kalitesini tanımlayan P5 görüntü işleme motoru sayesinde Kaynağı Mükemmelleştirme, Netlik, Renk, Kontrast ve Hareket olmak üzere beş değişkenin her birini analiz ediyor, yorumluyor ve ayrı ayrı ele alıyor. Ferah feza evde derbi keyfi!
  • P5 Kaynak Mükemmelleştirme paraziti düzeltip azaltırken Akıllı Bit Geliştirme sistemi ise görüntünün diğer kısımlarında detay kaybı olmadan daha düzgün geçişlerle 8 bit görüntüyü neredeyse 14 bit hassasiyete çıkartarak kuşaklanmayı önlüyor. Kim ne diyor herkesten net ben duyarım!

Üç taraflı Ambilight teknolojisiyle kusursuz bir ahenk oluşturan dar çerçeve içerisindeki incecik gövde, Philips’in kendine özgü gözleri okşayan tasarım anlayışının bir göstergesi Saha sanki evin içinde!

Binlerce kişiyi 7500 serisi televizyonumdan çok net görebiliyorum ama onlar beni göremiyor. Cipsler sadece benim!

Bu derbide heyecan dorukta, bakalım neler olacak!

Fenerbahçe maçında kırmızı kart gören Quaresma, Atiba ve Oğuzhan’ın bu maçta olmaması Beşiktaş için dezavantaj.

Diğer taraftan Tranzonspor’un Aytemiz Alanyaspor maçında aldığı yenilgi sonrası derbi için daha motive olmuş bir şekilde oynayacağı öngörülüyor. İki takım, en son 8 Nisan 2017 tarihinde Hüseyin Avni Aker Stadyumu’nda karşılaştı. Bu karşılaşma Beşiktaş’ın 4-3 üstünlüğü ile sona erdi.

 

TP Vision hakkında:

TP Vision, Philips TV’nin seçkin marka lisans sahibi olan görsel ve dijital eğlence dünyasında önemli bir TV üreticisidir. TP Vision, Avrupa, Rusya, Orta Doğu, Brezilya, Arjantin, Uruguay, Paraguay ve Asya Pasifik’teki bazı ülkelerde Philips markalı TV’leri geliştirmeye, üretmeye ve pazarlamaya odaklanmıştır. Tasarımdaki uzmanlığımızı ve yenilikçi Philips TV mirasını, TPV teknolojisinin operasyonel kusursuzluğu, esnekliği ve hızıyla birleştirerek bunu gerçekleştiriyoruz. Bir araya gelen bu güçlü yönlerle pazara yüksek kaliteli TV’ler sunuyoruz: sofistike stiliyle akıllı ve kolay kullanım, yeni malzemeler ve ince tasarım. Tüketiciler için üstün TV deneyimi sunan ürünler yaratmayı hedefliyoruz. Philips TV’lerle birlikte TP Vision, eğlence sektöründe küresel ölçekte lider konumdadır. TP Vision, yukarıda belirtilen ülkelerde Philips TV’nin seçkin marka lisans sahibidir. TV şirketi, , dünyanın lider monitör ve LCD TV üreticisi, Çin’de Philips marka TV’ler satan ve pazarlayan TPV’ye yüzde 100 aittir. TPV Grubu yıllar içindeki büyümesini ölçek ekonomisini ve AR-GE, üretim, lojistik verimlilik ve kalitesindeki temel yeterliliklerini güçlendirerek sürdürmektedir. TP Vision, dünya çapında çeşitli ülkelerde yaklaşık 2000 kişiye istihdam sağlamaktadır.

http://philips.com/

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz