Ana Sayfa İncelemeler Kulaklıkta En İyiler

Kulaklıkta En İyiler

www.teknoplato.com

Kulaklık ihtiyacınız varsa mutlaka incelemeniz gereken ürünler

The SoundMagic P30

www.teknoplato.com

SoundMagic yani sihirli ses anlamına gelen firmanın en iyi ürünlerinden birisi olan The SoundMagic P30 katlanabilir olma özelliği ile tercih edilme sebebi. Son derece şık ve modern bir görünüme sahip olan bu kulaklık sahip olduğu özel üretim kafa ve kulak süngeri ile maksimum düzeyde konfor vaat ediyor. Bu nedenle tüm gün de kullanacak olsanız kesinlikle bir rahatsızlık hissetmezsiniz. Diğerlerine göre çok az daha düşük ses kalitesine sahip olsa da, fiyatının makul olması bu eksikliğini kapatıyor. Ülkemizde satılmayan bu ürünü yaklaşık 200 TL’ye getirtebilmeniz mümkün.

AKG Y50

Tekno Dünya Tekno Plato

En kaliteli ürünü en düşük fiyatlara almak istiyorsanız AKG Y50 ilk tercihlerinizden birisi olmalı. Derin bass seslerini bile inanılmaz bir kalitede kulaklarınıza taşıyan bu güçlü kulaklığı yaklaşık 300 TL’ye yurt dışı e ticaret sitelerinden edinebilmeniz mümkün. Tam boy olmasına rağmen dönebilen başlıkları ile son derece sağlam ve başınızda olduğunu unutturacak kadar da hafif bir üründür. Kafa kalınlık ve uzunluğuna göre ayarlanabilmesi için kutusunda birçok farklı ürün de çıkmaktadır, yani ergonomik açıdan hiçbir kullanım sorunu yok.

Beyerdynamic DTX 101 iE

www.teknoplato.com

Beyerdynamic isimli kulaklık firmasına ait olan DTX101iE kulaklık içi modelde üretilmiş, en geniş frekans aralıklarında dahi inanılmaz derecede berrak ve temiz ses sunan bir üründür. Ülkemize ithalatı olmayan fakat Amazon.com’dan 79$’a alabilecek olduğunuz ürünü rahatlıkla 150$’a ülkemize mal edebilirsiniz.
DTX 101 iE yukarıda gösterilen, yüzlerce dolar değerindeki diğer ürünler kadar gösterişli olmasa da fiyatına göre harika işler çıkarmaktadır. Dinlediğiniz müziğin türü ne olursa olsun performansını zarifçe dengeleyebilen bu ürün süper tiz seslerde ve de baslarda olağanüstü başarıyı yakalamıştır.
3.5 mm jack girişine sahip olan bu ürünü evrensel girişe sahip diğer tüm elektronik cihazlarınızda kullanabilirsiniz. Sadece 8.5 gram ağırlığında olması nedeniyle de çok uzun saatler boyu hiçbir rahatsızlık hissedilmeden kulakta taşınabilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz