Ana Sayfa Oyun En Mükemmel 3 Akıllı Telefon Oyunu

En Mükemmel 3 Akıllı Telefon Oyunu

En Harika 3 Akıllı Telefon Oyunu

Yaşınız, karakteriniz ya da işiniz her ne olursa olsun, bazen günlük hayatın sıkıntılarından kendinizi kurtarmanız ve biraz rahatlamanız gerekebilir. Eğer ihtiyacınız olan sadece eğlenceli bir oyun oynamaksa ve kendinizi dış yaşamdan soyutlamaksa, markası ne olursa olsun, herhangi bir akıllı telefon bunu başarabilmektedir.
Aşağıdaki 8 akıllı telefon oyununu telefonunuza indirerek kendinize eğlenceli, dingin ve hatta komik saatler yaşatabilirsiniz:

Doodle God

doodle-god

Oldukça eğlenceli ve inovatif olan bu oyun aslında herhangi bir ciddi durum ya da senaryoya sahip değil, içeriğinde aklınızı karıştırabilecek kompleks varlıklar ve dinamikler yok. Yani Doodle God size stres altına girmeden, eğlenceli dakikalara sahip olmanın yolunu sunmakta.
Oyuna başlarken, birçok oyunda gelenek haline gelen, ateş, su, toprak ve rüzgar isimli 4 element size verilir, siz de bu elementler ile çeşitli birleşimler oluşturur ve yenilerini elde edersiniz. Şu an için dinazordan fırtınaya kadar 100’den fazla birleşik element mevcuttur.
Maalesef tüm elementler birbirleri ile kombine edilememekte, zaten oyunun zevkli kısmı da burada başlıyor. Birçok eşleştirmeyi deneyimlerinize ya da tahminlerinize göre yapmak zorundasınız, fakat bu eşleştirmelerinizin sonucunda sizi şaşkına çevirecek ya da kahkaha attıracak sonuçlar elde edebilmeniz son derece olası. Eğer 3 dakika içerisinde yeni bir kombinasyon elde edemezseniz karşınıza bir ipucu çıkmakta, yani oyunun herhangi bir zorluğu yok ve kaybederek hayal kırıklığına uğramanız mümkün değil. Eğer ihtiyacınız olan sadece dış dünyadan biraz kopmak ise bu oyunun Android ya da IOS versiyonunu yaklaşık 5 TL karşılığında satın alabilirsiniz.

Crayon Physics

crayon

Birçok akıllı telefon oyununun estetiksel kaygılar güderek üretildiğini pek söyleyemeyiz, fakat Crayon Physics tamamen el çiziminden oluşan animasyonları ile benzerlerinden bir adım öne geçmekte. Adından da anlaşılabileceği gibi Crayon Physics bir çeşit fizik oyunu.
Benzersiz bir oyun motoruna sahip olan bu akıllı telefon oyunu, sizin kontrolünüze kırmızı ve küçük bir top verir. Sizin göreviniz de bu topa engelleri aştırarak ve yıldızları toplatarak hedef kutuya ulaştırmaktır. Fakat bölümleri geçebilmek ve oyunu başarıyla bitirebilmek için parmak hareketleriniz ile topunuzun üzerinde gidebileceği toprağı sizin oluşturmanız gerek.
Bu inanılmaz eğlenceli ve pastel çizimlere sahip oyunu kesinlikle tekrar tekrar oynayacak ve sahip olduğu rahatlatıcı müzik ile tamamen rahatlamış bir şekilde günlük hayatlarınıza dönebileceksiniz.

Bad Piggies

bad-piggies

En iyi zaman öldürücü oyun olan Angry Birds’ün yapımcılarından benzer bir oyun daha.
Bu sefer göreviniz domuzu, özel taşıma araç ve edevatlarını kullanarak bitiş çizgisine ulaştırmak. Angry Birds’ten biraz daha zorlayıcı olan bu oyun, kullanabilecek olduğunuz soda şişesi ya da vantilatör gibi ilerletici araçlardan engelleri aşmanızı beklemekte. Fakat doğru malzemeyi, aracınızın doğru yerine yerleştirebilmek için çeşitli kombinasyonlar denemeli ve özel stratejiler geliştirmelisiniz çünkü, örneğin soda şişenizin gazı tepeyi çıkarken biterse oyununuz da biter, o yüzden aracınızın tepesine bir de şemsiye yerleştirerek rüzgarı arkanıza alabilirsiniz.

8 YORUMLAR

 1. Bad piggies güzelde bazı bölümleri imkansız gibi geliyor.Yani tüm mantığınızı kullanıyorsunuz ama yinede 3 yıldız gelmiyor 🙁 ..Bi bölüme 2 saat uğraştığımı hatırlıyorum hatta bu iki saatin sonunda bonus kullanıp aracı oyuna yaptırmıştım yinede 3 yıldız gelmedi 🙂 Ama size tavsiye ederim 🙂
  Edit;Bağımlılık yapar 😀

 2. Hayatımda en çok zaman geçirdiğim mobil oyunlardan bir tanesi climb hill diğeri smash hit. Mobil oyunsever arkadaşlara bu oyunları oynamalarını tavsiye ederim. Tavsiye edeceğim diğer oyu ise özellikle simulasyon uçak oyunlarını sevenler için intinite flight simulator.

 3. Akıllı telefonda oynayacağınız en güzel oyun europan war 3 tür. 2. dünya savaşını konu alan bu oyun 5 tl olmasına rağmen emin olun o paranın hakkını veriyor. basit gibi durmasına karşın inanılmaz derecede zor bir strateji oyunudur.

 4. Bad Piggies zaten angry birds gibi çok çok eğlenceli.ancak biraz daha zor .bu zorlugu oyunu daha zevkli hala getirmiş.diğer oyunları daha denemedim hemen indirip oynamaya başlayacağım.ama Doodle God paralıymış

 5. Öncelikle yazınız için teşekkür ederim.Bende herkes gibi bu yazınızı gördükten sonra 3 oyunu indirip denedim.İzlenimlerine gelicek olursam.3 oyundada canım sıkıldı, ne bileyim belki benden kaynaklanan bişeydir 3 oyunda bana kötü ve yapmacık hiçbir zevkli tarafı bulunmayan oyunlar gibi geldi.He aralarında hiçbirini beğenmedim dersem gerçekten Doodle God oyununa haksızlık olur.Oyun ilk başlarda biraz ilgimi çekti ancak sonuç yine hüsran yine hüsran böyle giderse ben bi oyun yapıp piyasaya sürücem 🙂 iyi günler..

 6. Doodle God başta eğlenceli geliyor ama sonra eşleştirecek bişey bulamıyorsunuz. Oyun monoton geçiyor.

  Cryonu bilgisayardan oynamıştım. İnanılmaz güzel bir oyun. Tek sınır hayal gücünüz oluyor. Hatta bi bölüm vardı hiç unutmuyorum. Önümüzde büyük bir engel vardı. Altına Tahtrevalli koyup öbür tarafından yukarıya büyük bir cisim çizdim ve bıraktım. Sonuç : Çalıştı !

  Bad Piggies i de oynamıştım ama tabi bi angry birds kadar güzel değil.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz