Ana Sayfa Genel Fethiye Ölüdeniz Ziyaretçilerine Neler Vaat Eder?

Fethiye Ölüdeniz Ziyaretçilerine Neler Vaat Eder?

Dört tarafı denizlerle çevrili olan Türkiye’de güzelliğine hayran kalacağınız türden tatil yerleri bulunur. Onlardan birisi de tahmin edebileceğiniz gibi Fethiye! Burası; hem yerli hem de yabancı turistlerin gözbebeği! İnsanlar; Fethiye’ye özellikle Ölüdeniz’i görmek adına geliyorlar. Fethiye Ölüdeniz otelleri de ziyaretçilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanmıştır.

Ölüdeniz’de Ne Yapılır?

Ölüdeniz; hakkındaki övgülerin tamamını hak eder. Gerçekten de dünyanın en güzel denizine ve kumsallarına ev sahipliği yapması söz konusudur. Fethiye ilçe merkezinden yalnızca 15 dakikada ulaşılabilecek bir yerdir. Ölüdeniz’de yapacağınız çok fazla şey var! Her şeyden önce, yeşil ile mavinin bir araya geldiği bir nokta olduğunu ifade edebiliriz. Bunun yanı sıra, Fethiye’nin dupduru denizine hayran olmamak elde değil! Kelebekler Vadisi de Ölüdeniz’i özel kılan detayların başında geliyor. Gelin, Ölüdeniz’de yapabileceklerinize yakından bakalım!

  • Yolunuz ilk olarak Ölüdeniz Tabiat Parkı’na düşmeli! Burası; aynı zamanda Belcekız Plajı olarak da bilinir. Gören herkesi kendisine hayran bırakacak türden sığ ve temiz denizine ek olarak bembeyaz kumlu plajları da dikkat çekicidir.
  • Kelebekler Vadisi; Ölüdeniz ile özdeşleşmiş yerlerden birisidir. Kaplan kelebeklerine ve diğer türlere ev sahipliği yapan Kelebekler Vadisi’ne hayran olmamak elde değil! Taraflı tarafsız herkesi kendisine hayran bırakan bu vadiyi ziyaret ederken bir yandan da kelebeklerin de sizinle beraber olduğunu göreceksiniz.
  • Kabak Koyu Vadisi; Fethiye Ölüdeniz’e gelen herkesin mutlaka görmesi gereken bir yer! Antik Likya Yolu’nda bulunmakla beraber eşsiz bir doğa harikasıdır. Tertemiz deniziyle fark yaratır. Tıpkı Fethiye’nin tamamı gibi buranın doğasının da el değmemiş olduğunu ifade etmek gerekir. Kabak Koyu Vadisi’nde Fethiye Ölüdeniz otelleri ayrıcalıkları ile tanışabilirsiniz. Bunun yanı sıra, bungalov evler de farklı bir konaklama seçeneği isteyenler için uygundur.
  • Kıdrak Koyu; Fethiye’deki eşsiz koylardan birisidir. Diğer koylardan herhangi bir eksiği bulunmaz. Ayrıca, Fethiye’nin en gözde kamp yerleri arasında bulunur. Ölüdeniz Plajı’na da çok yakındır. İnce kumlu ve geniş plajı da burayı özel kılan detaylar arasındadır.

En İyi Fethiye Ölüdeniz Otelleri

Fethiye Ölüdeniz otelleri; yüksek ücretleri ile gözünüzü korkutabilir. Ancak, erken rezervasyon sayesinde bu sorunun üstesinden gelebilirsiniz. Gelin, en iyi Fethiye Ölüdeniz otelleri listesine yakından bakalım!

  • Liberty Hotels: Manzarası ile dikkat çeken Fethiye Ölüdeniz otelleri arasındadır. Denize 100 metre uzaklıkta olmakla beraber yarım pansiyon konseptine sahiptir.
  • Perdue Hotel: Lüks Fethiye Ölüdeniz otelleri arasında yer alır. Bahçede yetişen ürünlerin servis edildiği bir mekan olmasıyla dikkat çeker. Bunun yanı sıra, eşsiz manzarasıyla da fark yaratır.
  • Morina Deluxe Hotel: 49 odaya sahiptir. Açık yüzme havuzu, bünyesinde eşsiz lezzetler barındıran restoranı, masaj hizmeti ve bilardo masası gibi seçenekleriyle fark yaratan bir otel olmakla beraber ücretsiz internet bağlantısına sahiptir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz