Ana Sayfa Android Google’dan Giyilebilir Android

Google’dan Giyilebilir Android

Google söz verdiği gibi, “Giyilebilir Android” projesini geçtiğimiz günlerde tanıttı. Bu proje aslında, üzerimizde taşıdığımız her ürüne adapte edilebilecek bir Android sürümünden bahsediyor. Başlangıç noktası ise saatler… Yakında birçok markanın yeni modellerinde göreceğimiz bu akıllı sürüm, akıllı saatlerle randevusunda bize pratik bir yaşamın da kapılarını aralayacak.

Bugün büyük çoğunluğun kullandığı akıllı telefonlardan sonra şimdi de gündemimize akıllı saatler giriyor. Bizi dünyayla ve sevdiklerimizde bağlantıda tutan bu akıllı ürünler konusunda yepyeni bir dönem başlıyor. Saatler, sizi etrafınızda olan btenle ilgili bilgi bombardımanına tutarken, sürekli interaktif bir ilişki içinde olduğunuz bu cihazlarla konuşarak anlaşabiliyorsunuz.

google-android

Giyilebilir Android : Sizinle Hareket Eden Bilgi

Google’ın yen tanıttığı “Android Giyim” projesi ilk olarak saatlerde kullanılacak. Biraz detaylandırmak gerekirse…

İhtiyacın olduğunda kullanılabilir bilgi. Giyilebilir Android sürümü ihtiyacınız olduğu konularda size bilgi ve öneri sunacak. Favori uygulamalarınla ilgili son bilgiler, mesajlar, uyarılar, haberler, görselleri seninle paylaşacak.

Sorulara net cevap. Soru sormadan once sadece “Ok Google” demeniz yeterli. Avokadoda kaç kalori var? Uçağınız ne zaman kalkacak ya da maçın skoru ne olacak gibe sorularınızın cevabı hazır. Bitmedi… Taksi mi çağırmak istiyorsunuz, yine sihirli kelimeleriniz “Ok Google”. Sonrasında taksinizi çağıracak, dilediğiniz restorana rezervasyon yaptırabileceksiniz.

Sağlık ve fitness konularında en büyük yardımcınız. Sporda günlük harcadığınız ve hedeflediğiniz kalori hesaplarınız kendiniz yapmakta zorlanıyorsanız, favori fitness uygulamanız size seçtiğiniz spor ile ilgili en doğru programı hazırlayacak.

Anahtarınız wok ekranlı bir dünya. Giyilebilir Android ile farklı cihazları kontrol edebilirsiniz. Sadece iki kelimeye, “Ok Google”a ihtiyacınız var!

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz