Ana Sayfa İncelemeler İndirmeniz Gereken 8 IOS Uygulaması

İndirmeniz Gereken 8 IOS Uygulaması

Tekno Plato
iPhone’unuzda Mutlaka Bulunması Gereken 5 Uygulama

Kesinlikle indirmeniz gereken 8 IOS uygulaması

Cut Me In

cutmein

Her birimiz fotoğraflarımız üzerinde çeşitli değişiklikler yapabilmek için Photoshop öğrenme girişimlerinde bulunmuşuzdur. Bu girişimlerin bir çoğunun fotoğraf kesme ve yapıştırma ihtiyacından kaynaklandığının farkına vara Cut Me In ekibi de hiçbir profesyonel eğitime ve bilgisayara ihtiyaç duymadan fotoğraflarınızı kesip yapıştırabileceğiniz bir uygulama oluşturdu. Kullanımı çok kolay olan bu ücretsiz mobil uygulama sayesinde örneğin kendinizi fotoğrafınızdan keserek farklı arka planlar üzerine yerleştirebilirsiniz.

Lumosity

Tekno Dünya

Nörobilimciler tarafından hazırlanan Lumosity dikkat ve hafızanızı en üst seviyeye taşımayı hedef alan bir mobil oyun uygulamasıdır. Tüm dünya üzerinde 50 milyondan fazla kullanıcısı olan Lumosity indirdiğinizde size özel oyunlar oluşturur ve beyin izleme programları ile zihinsel aktivitenizi arttırır.
Diğer oyun çeşitlerine göre son derece faydalı olan bu uygulamayı tamamen ücretsiz edinebilirsiniz.

Your Extra Life

Tekno Dünya

 

Your Extra Life gerçek hayatı konu alan sanal bir mobil oyundur. Günlük hayatınızda yaptığınız gibi oyunda da çeşitli zorluklarla baş ederek seviyenizi yükseltebiliyorsunuz. Örneğin yemek yapmak ya da ders çalışmak gibi..

Fun Run

Tekno plato

FunRun her yaştan insanın, oyun sevmeyenlerin bile eğlenerek oynayacağı bir koşu oyunudur. Kelime anlamı eğlenceli koşu olan bu oyunun en iyi özelliği de online olması, yani tüm dünyadaki diğer kullanıcılar ile birlikte eğlenebilmeniz mümkün. En fazla 4 kişi beraber yarışabildiğiniz bu oyunda amaç engellere takılmadan bitiş çizgisine ulaşabilmek.

Clarity

Tekno Plato

İşinizin bazı parçaları ile sürekli mücadele içerisinde misiniz? Clarity işiniz için en profesyonel uzmanlardan tavsiyeler almak ve onlarla birlikte çeşitli programlar oluşturmak için yapılmış bir uygulamadır. Bu bilirkişiler ile yaptığınız telefon görüşmeleri ile işiniz için gerekli olan uzman bakışı edinebilir ve şirketinizi büyütebilirsiniz.
Uzmanlar onlara kolayca ulaşabilmeniz için kategorilendirilmiştir, böylelikle işiniz için doğru uzmanı seçmekte kesinlikle zorlanmazsınız. Ayrıca seçiminizi uzmanın önceki çalışmalarından aldığı yorumlara göre de yapabiliyorsunuz.

Glympse

Tekno Plato

Araç kullanırken telefonla konuşmak ya da mesajlaşmak yapılabilecek en tehlikeli şeylerden birisidir. Glympse ile bir yerin tarifini alabilmek için telefonla konuşmak zorunda değilsiniz, uygulama gerçek zamanlı olarak konumunuzu gidecek olduğunuz kişinin konumu ile paylaşır ve böylelikle kolaylıkla bir araya gelirsiniz. Anlık olarak link alıp yollama özelliğine de sahip olan uygulamanın diğer haritalardan en büyük farkı konumları yer olarak değil kişi olarak almasıdır. Örneğin Google Maps’e sokak isimleri aratırken, Glympse’e arkadaşlarınızı aratırsınız.

TheChive

Tekno Dünya

TheChive dünyanın en büyük fotoğraf paylaşım blog ve vitrinidir. Kendi çekmiş olduğunuz fotoğrafları, komik görsel ve videoları ya da canınız ne isterse yükleyebilir ve tüm dünya ile paylaşabilirsiniz.

Prismatic

Tekno Plato Tekno Dünya

Prismatic kişisel olarak ilgilendiğiniz tüm şeyleri bir araya getiren ve size sunan çok özel bir mobil uygulamadır. Uygulamayı indirdiğiniz zaman ilgilendiğiniz şeyleri size soran bir ekran gelecek, örneğin araba ve motor, kitap, teknoloji ya da spor ve birçoğu gibi.
İlgilendiğiniz alanlara göre size özel hikayeler, haberler ve de makaleler bulan uygulama ücretsizdir. Üstelik profilinizdeki güncellemeleri arkadaşlarınızla da tek bir dokunuşla paylaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz