Ana Sayfa Genel İnternet Rezervasyon Motoru Nedir?

İnternet Rezervasyon Motoru Nedir?

İnternet rezervasyon motoru, internet sitenize ekleyebileceğiniz bir online otel rezervasyon programına verilen isimdir. Mevcut ve potansiyel misafirler sayfalarınızı ziyaret ettikleri anda bir başka satış platformuna yönlendirilmeden kolay bir şekilde işlemlerini gerçekleştirebilirler. Barboon’un internet rezervasyon sistemi sayesinde, misafirlerinizden direkt olarak rezervasyon alma imkanına sahip olabilirken bu işlemleri düşük komisyonlarla gerçekleştirebilirsiniz.

İnternet rezervasyon motorunun en önemli özelliği, aracısız bir şekilde, online olarak rezervasyon almanızı sağlamasıdır. Otelinizin internet sitesini harika bir rezervasyon aracına dönüştürebilmeniz için gerekli olan her şey programımızda mevcuttur. Barboon’un sunduğu internet rezervasyon motoru hem kolay hem de karlı bir satış yapma olanağınızı artırır.

İnternet Rezervasyon Motoru Özellikleri

İnternet rezervasyon motoru avantajları bakımdan kullanıcısına birçok özelliği sunmasının yanı sıra otelin müsait olup olmadığını sorgulayıp, uygun odanın rezervasyonunu yapabilir ve misafire konfirmasyon verebilmektedir.

  • PMS entegrasyonu bulunan online rezervasyon motoru sisteminde Fidelio Suite8 ve Opera entegrasyonu ile gerçekleştirilen tüm rezervasyonlarınızı anlık bir biçimde görüntüleyebilme imkanına sahip olabilirsiniz.
  • Rezervasyon yönetiminin başarılı bir şekilde işlendiği sistemde; otelinizdeki odaların müsaitlik durumu bulunmaması halinde, konuklarınızın mağdur olmaması için zincir işletmenizde bulunan farklı otellere yönlendirilmesini gerçekleştirebilirsiniz.
  • Kampanya modüllerinin desteklendiği sistemde internet siteniz aracılığı ile konuklarınıza özek kampanyalar oluşturabilmenizin yanı sıra bu modül aracılığı ile rezervasyonlarınızın artmasına katkı sağlayabilirsiniz.
  • İnternet rezervasyon motoru sistemi, ülkelere özel kampanyalar ve fiyatlar sunabilmesinin yanı sıra, bu ülkelerin özel para birimi ile ödeme alabilmesini mümkün kılmaktadır.
  • Sanal POS ile taksitli ödeme ve tek çekim opsiyonlarını konutlarınıza sunarak 3D Secure ile güvenli ödeme avantajından faydalanabilirsiniz.
  • Sistemde bulunan hızlı fiyat girişi seçeneği ile otelinizde yer alan farklı oda tiplerine özel fiyat girişlerini gerçekleştirebilirsiniz.
  • Barboon üzerinden sauna ve SPA gibi özel hizmet satışının gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.

Gelişmiş ve profesyonel bir kullanıcı deneyimi sunan bu sistemde ihtiyaç halinde 7/24 destek hizmetinden faydalanabilir ve özel promosyonlar sayesinde satışlarınızı artırabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz