Ana Sayfa İncelemeler İPhone İçin Tasarım Uygulamaları

İPhone İçin Tasarım Uygulamaları

iPhone için 10 tasarım uygulaması

Adobe Ideas

adobe-ideas

Adobe firmasından bir diğer etkili ve güçlü ücretsiz uygulama…
Bilgisayarlarda kullanılabilen Adobe Illustrator ile son derece benzer bir mantığa sahip olan bu uygulama ile vektör fotoğraf ve görselleri çok daha kolay bir şekilde oluşturabilir ve düzenleyebilirsiniz. Üstelik alışılmadık bir biçimde hızlıca.
Yapabilmek için bilgisayara ihtiyaç duyduğunuz işlemleri sadece cep telefonunuzdan yapabilmekle kalmıyor, aynı zamanda tamamladığınız projeleri tek bir tuş ile sosyal medyada da paylaşabiliyorsunuz.

Marksta

marksta

Tüm tasarımcılar çalışmaları üzerine imza ya da filigran eklemek zorundadır. Neyse ki bu işlemi herhangi bir bilgisayar ihtiyaç duymadan, kolay, hızlı ve ücretsiz bir şekilde Marksta ile yapabilirsiniz.
Uygulama, kullanıcılarına etkili ve hızlı bir biçimde filigran ekleme ve ardından sosyal medyada paylaşma imkanı verir. Eğer işlerinizin izniniz olmadan kullanılacağını ya da çalınacağını düşünüyorsanız sadece bir dakika içerisinde görselinize imzanızı bırakabilirsiniz.

PicLab HD

piclab-hd

PicLab HD sosyal medya gönderileri için harika olan gelişmiş bir fotoğraf düzenleme aracıdır. Uygulama sayesinde fotoğraflarınıza yüzlerce çeşitliliğe sahip yazılar ekleyebilirsiniz. Ayrıca layer tabanlı sistemi ile bannerlar ve paragraflar oluşturmanız da son derece kolay.
Fotoğrafınızı PicLab HD ile açtığında yazılarınızın yönü de dahil tüm kontrollerini yapabilirsiniz ve yazı fotoğrafa otomatikman uydurulur.
iPhone cihazlarınızda 1.99$ karşılığında kullanabilir ve isterseniz kendi imza ve logonuzu da ekleyebilirsiniz.

Gelo

gelo

Gelo, fotoğraflar arasındaki geçişlerinizi kolaylıkla yapabileceğiniz kolay kullanıma sahip, yardımcı bir uygulamadır. Degrade’ler zaten fotoğraflarda önemli bir efekt aracı iken, uygulama sadece bununla da yetinmez, ayrıca eskitilmiş fotoğraflar da oluşturabilirsiniz.
Gelo, kullanıcılarına efektler üzerinde tam kontrollü konum, saydamlık ve renk düzenlemesi sağlar.

PhotoChop

photochop

PhotoChop diğer görsellere hızlıca ekleme yapmanın kolay bir yoludur. Her tasarımcı için gerekli olan bu uygulama ile yapmanız gereken sadece bir fotoğraftan bir parça almak ve yüzlerce çeşitlilikteki arka planlara eklemek. Ayrıca uygulama sayesinde görsellerinizi yeniden boyutlandırabilirsiniz de.

TiltShift Generator

TiltShift Generator

Günümüzdeki yüzlerce fotoğraf düzenleme uygulaması içerisinde bulunan filtrelerin birçoğu TiltShift Generator tarafından oluşturulmuştur. Uzun bir geçmişe sahip olan bu uygulama fotoğraf üzerindeki kontrolünüzü kolaylaştırmak için üretilmiştir. Öyle ki, fotoğraflarınız üzerinde sonradan yaptığınız tüm değişiklikler sanki özel lensler yardımıyla oluşturulmuş, gerçek görseller gibi algılanır.

Fuzel

fuzel

Eğer sadece bir dakika içerisinde, hızlı ve kolaya fotoğrafınıza kolaj ekleme ihtiyacınız var ise Fuzel sizin için en kullanışlı uygulama olabilir. Diğer kolaj uygulamalarının aksine, Fuzel geniş bir fotoğraf biçim arşivine sahiptir.
Sunmuş olduğu modern çerçeveler ve basit düzenleme seçenekleri ile etkili görseller oluşturabilir ve sosyal medya üzerinde kolayca paylaşabilirsiniz.

PixelWakker

pixelwakker

PixelWakker, fotoğraflarınızı 20. Yy Pop Art görsellerine dönüştürmenin en güzel yollarından birisi. Geniş efekt arşivi ile her seviyedeki tasarımcı için gerçekten ihtiyaç duyulan bir uygulamadır. Yapmanız gereken sadece fotoğraf arşivinizden bir fotoğraf seçmek ve mevcut Pop Art efektleri uygulamak. Efektlerden birisi fotoğrafı çizgi roman stiline sokarken, diğeri de küçük parçalara bölmekte. PixelWalker ayrıca diğer birçok yüksek özellikli uygulamaların sunamadığı fotoğraf dönüştürme seçeneği de sunar.

FX Photo Studio

fx-photo-studio

FX Photo Studio, iPhone fotoğraf uygulamaları içerisinde en yüksek filtre sayısına sahip olan uygulamadır. Sundukları sadece filtre ile de sınırlı kalmaz, ayrıca hazır text’lerden ve banner’lardan da istediğiniz kadar seçebilmeniz mümkün.

Photoshop Express

photoshop-express

Fotoğraf düzenleme uygulamaları arasında lider konumunda olan photoshop’u kullanabilmek için bir miktar profesyonel olmalısınız. Fakat bilinen Photoshop’un mobil sürümü olan Express ile her şey paint kullanmak kadar kolay. Akıl almaz bir şekilde ücretsiz sunulan bu uygulama en güçlü ve etkili mobil fotoğraf düzenleme uygulamaları arasında yer almakta. Sadece iPhone’da değil, iPad cihazlarınızda da kullanabileceğiniz Photoshop Express 20’den fazla fotoğraf filtresi sunmakta. En harika özelliği ise geniş bir paylaşım ağı sunmasıdır.

Profesyonel Tasarımcılar İçin 5 iPhone Uygulaması

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz