Ana Sayfa İncelemeler İş başarısı için üretkenliğinizi arttıracak 7 uygulama

İş başarısı için üretkenliğinizi arttıracak 7 uygulama

İş başarısı için üretkenliğinizi arttıracak 7 uygulama

Evernote

 Evernote

Evernote inanılmaz derecede işinize yarayacak olan, Android ve IOS markette denk gelebileceğiniz en özel uygulamalardan birisi. Evernote akıllı telefonlarınız için dosya depolama alanı sağlamaktadır, bu sayede kolayca notlar, bilgiler, dokümanlar, dosyalar ve görseller oluşturabilir, onları en güvenli bir şekilde saklayabilirsiniz. Dosyalarınız arasında inanılmaz güçlü arama imkanı sunan bu uygulama sayesinde işiniz ve okulunuz için önemli olabilecek hiçbir şeyi kaybetmeyecek ve verimliliğinizi şaşıracağınız biçimde arttıracaksınız.

Todoist

  Todoist

Todoist gün içerisinde almış olduğunuz notları ve de yapılacak listelerinizi yönetebileceğiniz harika ve son derece kullanışlı bir diğer uygulamadır.
Android ve IOS işletim sistemlerinde rahatlıkla çalışan bu uygulama minimalist bir tasarıma sahiptir, böylece karışık dizaynların içerisinde boğulmaz ve istediğiniz bilgiye kolayca ulaşırsınız. Uygulama sayesinde notlar oluşturabilir, listeler yapabilir ve görevlerinizi yönetebilirsiniz, üstelik oluşturduğunuz her şeyi arkadaşlarınız ve de ailenizle paylaşabilme imkanınız var. Eğer aramış olduğunuz hızlı ve kolay kullanım ise Todoist tüm üretkenlik ihtiyaçlarınızı tek başına karşılayacaktır.

Sunrise

 Sunrise

Android, IOS ve de Web üzerinde tamamen senkronize ve de sorunsuz bir şekilde çalışan bu uygulama harika görünüme sahip olan bir takvim uygulamasıdır. Ücretsiz olarak indirebilecek olduğunuz bu uygulama sayesinde randevularınızı bir daha asla kaçırmayacaksınız.

Casual PM

 Casual PM

Eğer büyük bir iş sahibi iseniz ve takım olarak, entegre bir halde çalışmanız gerekiyorsa, Casual Project Management bu ihtiyacınız son derece kolay ve de sanal bir biçimde gerçekleştirecektir.
Genellikle yeni bir iş ya da proje üzerinde çalışmak son derece zordur ve öyle anlar gelir ki ipin ucu kaçıp gider. Fakat Casual Project Management uygulaması ne olup bittiğini bilebilmeniz için her şeyi birbiriyle entegre ve bağlantılı tutar.

Talon

 Talon

Twitter sosyal hayatınız ya da iş başarınız için vazgeçilmez sosyal paylaşım siteleri arasındadır. Her ne kadar kendi mobil ve de web uygulaması harika olsa da Talon size daha üretken ve hızlı bir sosyal hesap yönetimi sunuyor. Kendi belirttikleri rakama göre twitter hesabınızı Talon üzerinden kontrol ederseniz, zamanınızın %40’ını boş yere harcamazsınız. Üstelik akıllı ve modern ara yüzü sayesinde hiçbir uyum sorunu çekmeyeceksiniz.

BufferApp

 BufferApp

Bu uygulamamız da tekrar Twitter hakkında. Farz edelim ki uyuduğunuz sırada bir şekilde Twitter güncellemesi yapmak, yani tweet atmak zorunda kaldınız. Fakat bunu uyurken nasıl yapabilirsiniz ?
Neyse ki BufferApp sayesinde bu çok kolay. Android ve de IOS işletim sistemlerinde sorunsuzca çalışan bu uygulama üstelik Facebook, Twitter, Google+ ve LinkedIn gibi birçok sosyal hesabı aynı sayfadan yönetmenize imkan sağlamaktadır. Yani bu sayede sürekli olarak güncellemelerden haberdar olabilmek için sosyal hesaplarınızı kontrol etmenize gerek yok, tüm yeni haberleri BufferApp üzerinden takip edebilirsiniz. Eğer yeni bir hizmet sunuyorsanız, daha doğrusu bir ürünün tanıtımını yapmak istiyorsanız bu uygulama gerçekten çok işinize yarayacaktır. Çünkü aynı güncellemeyi, aynı anda tüm sosyal hesaplarınıza gönderebilmektesiniz.

Wakie

 Talon

İş başarınız için ya da okulunuza geç kalmamak için her sabah vaktinde uyanmanız gerekmektedir. Fakat çoğu zaman biraz daha uyku için sürekli olarak alarmı erteler ve de çeşitli yerlere geç kalırız. Bu soruna ise Wakie uygulaması inanılmaz harika bir çözüm bulmuş. Alarmınızı direkt telefonunuz üzerinden değil de, Wakie üzerinden kurduğunuzda, uyanmanız gereken saatte dünyanın herhangi bir yerinden, herhangi bir kişi size bağlanıyor ve sizi kendi sesiyle uyandırıyor. Uyanmanız için sadece 1 dakikanız var, eğer o bir dakika içerisinde cevap vermez ve uyumaya devam ederseniz konuşmayı sonlandırıyorlar. Yani bu uygulama sayesinde Android ya da IOS işletim sistemli akıllı telefonunuza her gün birisi bağlanır ve ücretsiz olarak sizi uyandırır. Aynı şekilde siz de başkalarını uyandırabilirsiniz, fakat İngilizce bilmeniz gerekli.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz