Ana Sayfa Foto-Video Galeri 2015 Model Yeni VW Passat

2015 Model Yeni VW Passat

Türkiye’de en çok sevilen ve bir klasik olma yolunda ilerleyen Volswagen Passat 2015 yılına oldukça iddialı girmektedir, ister alım gücü olsun ister alım gücü olmasın her kesin hayranlık duyduğu ve sahip olma duygusunu azami olçüde beslediği passat yeni yıla oldukça gösterişli ve iddialı girmektedir.

Her ne kadar yüksek fiyatlarda olmasına rağmen yüksek rağbete maruz kalmakta ve her gün yollara yenilerinin de çıktığına şahit olmaktayız. 2015 model araçlar yola çıkmaya hazırlanırken eski modellerde kendi hayran kitlesi oluşturmakta geçikmemektedir. orta sınıf bir insan bile 2000 li modellere sahip olmak için gayret göstermektedir.

efsane çok yakında yollara çıkacaktır, almayı düşünürseniz en yakın bayiyi ziyaret ediniz yakında tükenebilir…

1 Yorum

  1. Tek kelime ile bayıldım. 2015 Passat’ı ilk kez sokakta görmüştüm, geceydi, arka led farları bir dik, bir yatay oluyordu. Tabi Passat olduğunu anlamamıştım ama önüne geçince ”laaa harbi passat la bu” dedim. Şaşırdım kaldım. Kadranların Volvo gibi ekran olması çok güzel bir hamle, ancak Türkiye’de göremedim öyle modelini. Görmek ve denemek isterim açıkçası. İçi temiz ve kaliteli, gereksiz ayrıntı yok. Volkswagen iyi iş çıkartmış, Mercedes E serisi ile kapışır, fiyatı Türkiye şartlarında her araç gibi pahalı. Yurtdışında gözüm kapalı alırım, hiç sürmedim, test edince daha açık ve temiz yorumlar yazabilirim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz