Ana Sayfa İnternet Kutu Aboneliği ile E-ticaretin Avantajları Nelerdir?

Kutu Aboneliği ile E-ticaretin Avantajları Nelerdir?

aylik-kutu-aboneligi-nedir

Gün geçtikçe daha yaygın hale gelen aylık kutu aboneliği sizlere sayısız avantaj sunar. Bu sistemde ürünlerin fiyatları yükselmez, aynı fiyat ile on iki ay boyunca güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Aynı ürünü satan diğer sitelere kıyasla çok daha avantajlı fiyatlardan ürünleri satın alabilirsiniz. Özellikle her ay yapmanız gereken sabit ihtiyaçlarınız için ekstra zaman ayırmanıza gerek kalmaz. İhtiyacınız olan ürün grubunu önceden belirleyip ona göre paket seçimi yapabilir ve abonelik başlatabilirsiniz.

Pandemi döneminde talebin daha da arttığı kutu aboneliği sistemi, sizi kalabalık marketlere girme zorunluluğundan kurtarır. Alışverişlerinizin aylık düzenli olarak yapılıp adresinize getirilmesi sizi paket taşıma zahmetinden de arındırır. Bu sayede alışveriş için ayıracağınız vakti mutlu olacağınız farklı alanlarda kullanabilirsiniz.

Abonelik Modeliyle E-Ticaretin Yararları

Kutu aboneliği ile e-ticaret her açıdan faydalıdır. Abonelikler devam ettiği sürece her ay siparişler ilgili adrese iletilir. Bunun için müşterilerden ekstra bir ücret talep edilmez. Yıl boyunca fiyatların sabit kalması da üyelerin en beğendikleri özellikler arasında yer alıyor. İsterseniz abonelik sayınızı arttırabilir ya da mevcut paketinizle ilgili düzenleme yapabilirsiniz.

Alıcıları memnun edecek farklı ve kaliteli ürünlerin bir araya getirilmesiyle oluşturulan paketler; kadınlar, erkekler, çocuklar ve evcil hayvanlar için ayrı kategorize edilir. Örneğin, evcil hayvan ürünleri kategorisini incelediğinizde, mamadan bakım ürünlerine kedi kumundan tarağa kadar farklı ürünleri görebilirsiniz. Bunun dışında, köpek hobi bakım paketi aldığınızda ödül maması, ödül kemiği, dışkı poşeti ve sürpriz bir ürüne sahip olabilirsiniz. Ancak evcil hayvan ürünleri seçerken, köpeğinizin kilosuna göre paket seçimi yapmayı unutmamalısınız.

Kutu Aboneliği ile Alışveriş

Sabit fiyat garantisi ile sunulan kutu aboneliği ile alışveriş fırsatından dilediğiniz an yararlanabilirsiniz. Ürün büyük ya da küçük fark etmeksizin özel kurye tarafından kapınıza teslim edilir. Aboneliği başlattığınızda seçtiğiniz üründen size on iki aylık stok yapılır. Bu nedenle de ürün stok sorunu gibi bir durumla karşılaşmazsınız. İlk ay aboneliği başlattıktan sonra, diğer aylar yeniden işlem yapmanıza da gerek yok. Ödemeler aylık olarak kartınızdan tahsil edilir ve bunun için gerekli olan kart bilgileri güvenli bir şekilde saklanır.

Aylık kutu aboneliği avantajlarından yararlanmak için en güvenilir adres kuşkusuz biaylik.com’dur. Siz de her ay düzenlenen kampanyalardan haberdar olmak ve güvenle alışveriş yapmak istiyorsanız; Biaylık’ı mutlaka ziyaret etmelisiniz.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz