Ana Sayfa İncelemeler LENOVO’DAN İŞ DÜNYASINA YENİ BİR ÇÖZÜM: LENOVO THİNKPAD 8

LENOVO’DAN İŞ DÜNYASINA YENİ BİR ÇÖZÜM: LENOVO THİNKPAD 8

Bilgisayar ve tablet dünyasında adını sıklıkla duyuran Lenovo, Windows tabanlı modeli olan Lenovo ThinkPad 8 ile piyasaya iddialı bir giriş yaptı. Özellikle de iş odaklı olan ThinkPad 8 modelini bu yazımızda sizler için daha detaylı inceledik.
LENOVO THİNKPAD 8 MODELİNİN DETAYLI İNCELEMESİ
Lenovo, Microsoft ve İntel markalarını birleştiren, daha hızlı grafiklere sahip, daha üretken ve daha güvenli bir modeldir. Yaklaşık olarak 430 gram ağırlığında ve 8.8 mm kalınlığında olan Lenovo ThinkPad 8, tasarımı ile göz doldurmaktadır. 8 saate kadar dayanabilen uzun pil ömrü sayesinde iş hayatında oldukça kullanışlı olan bu tablet, profesyoneller için iyi bir seçimdir.

lenovo-thinkpad-tablet-8-front-1
2 GB RAM’e sahip olan Lenovo Thinkpad 8, 64 GB dahili bir depolamaya sahiptir. Windows işletim sistemi tabanlı olan bu tablet Windows’un 8.1 sürümü ile piyasaya sunulmaktadır. İsteğe göre Windows 10’a kadar yükseltilebilmektedir.
8.3 inçlik bir ekrana sahip olan ThinkPad 8, 1920*1200 piksel çözünürlüğü ile başarılı bir ekran deneyimini bizlerle buluşturmaktadır. İntel dört çekirdekli Atom 23770 işlemci kullanan bu tablet 2.4 GHZ hızı ile başarılı bir performans göstermektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz