Ana Sayfa Mobil LG G4 MODELİ İÇİN ANDROİD 6.0 GÜNCELLEMESİ YAYINLANDI

LG G4 MODELİ İÇİN ANDROİD 6.0 GÜNCELLEMESİ YAYINLANDI

Android işletim sistemi yayınladığı Android 6.0 Marshmallow güncellemesini hızla tüm markalara dağıtmaktadır. Merakla beklenen bu sürüm, akıllı telefon pazarında önemli bir pay sahibi olan LG’nin amiral gemisi olan G4 için de yayınlanmıştır. Bu yazımızda; nihayet Türkiye için de yayınlanan LG G4 Android 6.0 Marshmallow güncellemesini inceleyeceğiz.
LG markası, yeni modeli LG G4 için Android 6.0 Marshmallow güncellemesini yayınladı. Android 6.0 Marshmallow güncellemesinin, LG G4 modeline getirdiği yeniliklere bakacak olursak; ilk belirtmemiz gereken Micro SD kartın aynı zamanda dâhili hafıza olarak da kullanılabilmesidir.

LG-G4-İncelemeBunun yanında; yeni uygulamalar olan MemoCapture+ ve AirDrive uygulamalarının LG G4 modeline de kazandırılması, pil ömrünü uzatmak amacıyla Marshmallow sürümü ile hayatımıza giren Doze özelliği, uygulama izinlerinin daha gelişmiş bir şekilde uygulanması ve son olarak ‘rahatsız etme’ modu olarak bilinen ve alarmları dahi kapatan modun kullanılması yeniliklerini sıralayabiliriz.
LG markasından yapılan açıklamaya göre Android 6.0 güncellemesi bir hafta içinde bütün LG G4 kullanıcılara ulaştırılacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz