Ana Sayfa Android ARTIK YILDIZLI MESAJINIZ VAR!

ARTIK YILDIZLI MESAJINIZ VAR!

Facebook’un sahip olduğu ve popüler bir anlık mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp, sürekli olarak kendisi yenilemesi ile en çok güncellenen uygulamalardan biridir. Yeniliklerini kullanıcıları ile buluşturma konusunda oldukça hızlı olan WhatsApp, geçtiğimiz günlerde İOS kullanıcılarına yeni bir güncelleme sunmuştu. Bu güncelleme ile bağlantı ön izleme ve yıldızlı mesajlaşma gibi yeni özellikleri uygulamaya kazandırmıştı. İOS’tan sonra Android platformuna da beklenen güncelleme nihayet geldi ve WhatsApp’ın yeni özellikleri dün itibariyle Anrdoid tabanı ile buluştu.

whatsapp-2-medyanoz
ANDROİD İÇİN YENİ GÜNCELLENEN WHATSAPP’TA HANGİ ÖZELLİKLER BULUNMAKTADIR?
Yeni güncellenen WhatsApp; İOS güncellemesinden haberdar olduğumuz bağlantı ön izleme ve yıldızlı mesajlaşma özelliğinin dışında Anroid 6.0 Marshmallow için paylaşım desteği de sunmaktadır. Android direkt paylaşım olarak isimlendirilen bu özellikten sadece Android 6,0 kullanıcıları faydalanabilmektedir.
Yıldızlı mesaj özelliği ile sohbet esnasında herhangi bir mesajın üzerine dokunup basılı tutarak o mesaja yıldız koyabilirsiniz. Böylece o mesaja dikkat çekme ve sonrasında o mesajı daha kolay bulma imkânınız ortaya çıkar. Yıldızlı mesajları görmek istediğinizde yapmanız gereken; sohbetler başlığından menü seçeceğine girip, yıldızlı mesajlara tıklamanız dır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz