Ana Sayfa Mobil LG G4 TELEFON İP UÇLARI

LG G4 TELEFON İP UÇLARI

lg-g4 copy

LG G4 mobil piyasasına hızlı bir giriş yaptı.Bununla birliktede LG G4 konusunda bir çok merak uyandıran sorularda gelmeye devam ediyor. Bu konulardan en fazla dikkat çeken LG G4 telefonlarla alakalı birkaç kısa yol ve ip uçları hazırladık sizlere

LG G4’ü Hızını Arttırmak

LG G4 akıllı telefonunuzu hızlandırmak için yapabileceğiniz birkaç küçük işlem mevcut. İlk olarak Ayarlar/Settings – Geliştirici seçenekleri/Developer options yolunu izledikten sonra ekranı aşağı kaydırarak Pencere animasyon ölçeği/Window animation scale seçeneğine dokunarak animasyonları kapatırsanız LG G4’ü hızlandırmak adına önemli bir hamle yapmış olursunuz.

lg-g4-hiz

LG G4’te Göz Kırparak Tuş Kilidinin Açılması

LG G4’ün tuş kilidi açma yöntemlerinden birisi de yüzünüzü kullanmak. Fakat resminizi kullanarak tuş kilidinizin açılabilme ve dolandırılma ihtimaline karşın LG, farklı bir yöntem geliştirmiş ve tuş kilidini açmak için göz kırpma özelliğini G4’e yerleştirmiş.

LG G4’te göz kırparak tuş kilidini açmak için Ayarlar/Settings > Kişisel/Personal > Kilit ekranı ve güvenlik/Lock screen and security > Ekran kilidi şekli/Screen lock type > Yüz kilidi/Face unlock yolunu takip ederek kurulumu yapıyorsunuz, ardından Face unlock sayfasında Presence kutusunu işaretliyoruz.

lg-g4-LENS

LG G4’te Ekran Kilidinin Kaldırılması

Eğer LG G4 sahibiyseniz ve telefonunuzu her uyandırdığınızda ekran kilidiyle karşılaşmak istemiyorsanız aşağıdaki adımları takip etmelisiniz.

Ayarlar/Settings – Kişisel/Personal – Ekran kilidi ve güvenlik/Lock screen and security yolunu izledikten sonra Ekran kilidi çeşidi seçeneğine dokunup Yok/None seçeneğini işaretliyoruz. İşlem bu kadar.

kaynak: akillitelefon.com

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz