Ana Sayfa Mobil Meizu MX4 PRO’nun Türkiye Satış Fiyatı Belirlendi

Meizu MX4 PRO’nun Türkiye Satış Fiyatı Belirlendi

Çin menşeili güçlü firmalardan olan Meizu’nun İphone 6 ve Galaxy Note 4 gibi son moda telefonlara rakip niteliğindeki telefonu MX4’ün üst versiyonu olan MX4 Pro’nun Türkiye fiyatı açıklandı.

Akıllı telefon piyasasının en üst seviyelere gelmesi ve doğru kullanımlarda ülke batıracak seviye ekonomik bir güç haline gelmesi ile tüm şirketlerin iştahlarını kabartması ortada. Bu piyasada teknolojinin üretim merkezi olan Çin’in adını fazla duymuyorduk, Meizu ortaya çıkana kadar. Toplama telefon niteliğinde olan cihaz ucuz iş gücü ile birleşince olağanüstü özelliklere ulaştı denebilir. Samsung ve Sony gibi firmaların sektörde lider üreticilerin parçalarını bir arada bulunduran akıllı telefon kullanıcıların hangisi daha iyi sorusuna cevap niteliğinde bir üretime girişti.

Kamerasını Sony’den işlemcisini Samsung’dan alan cihaz diğer özellikleriyle de bu üreticilerin lider telefonlarına kafa tutmakta ve başarılı bir şekilde ortalığı kızıştırmakta. Her bir parçasında üretim veya benzerlik olarak diğer firmaları hissettiren Meizu, performans konusunda da teknik özellik bakımından Samsung, Sony, Apple, Nexuz, Lenova gibi firmaların bazı telefonlarından üstün durumda. Belkide akıllara yer eden ” Çin malı kalitesizdir ” ibaresini kaldırmak için böyle bir yönteme başvuran firma amaçladığı başarı ve ilgiyi kazanmış durumda.

meizu-mx4 fiyat

Meizu Facebook sayfasındaki Türk ekip aracılığı ile yapılan paylaşım ile fiyatları açıkça belirlenen telefonun ne zaman satışa çıkacağı da belirtildi. Satış için Mart ayını tercih eden şirket kesin tarihi Mart ayının ilk haftası açıklayacaklarını söylemekte. Fiyat konusuna gelecek olursak; 16 GB ve 32 GB olarak iki şekilde satılması kararlaştırılan cihazın fiyatları, 16 GB versiyonu 1350 TL ve 32 GB versiyonu 1450 TL olarak belirlenmiş. Arada 100 TL fark bulunmasını açıkçası ilginç buldum. Depolama hakkındaki sıkıntıları her akıllı telefon kullanıcısı bilir. Kim 100 TL fark için 16 GB sürümü tercih etsin ki ?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz