Ana Sayfa Mobil Nokia 6 Yeniden Satışa Çıkıyor

Nokia 6 Yeniden Satışa Çıkıyor

Bir dönemin efsane telefon üreticisi Nokia, kısa süre önce resmi olarak telefon piyasasına geri dönüşünü gerçekleştirdi. Bu dönüş öyle hızlı gerçekleşti ki uzun bir aradan sonra piyasaya sürdüğü yeni akıllı telefonu Nokia 6, sadece 60 saniye içerisinde tüketilerek yeni bir rekora imza attı.

Dolaysıyla tekrar Nokia tecrübesini deneyimlemek isteyen ve merakla bekleyen birçok kullanıcı maalesef cihazı almayı başaramadı. Lakin şuan bu kullanıcıların bir şansı daha var. Önümüzdeki Perşembe, yani 26 Ocak günü Nokia 6 tekrar satışa çıkartılıyor.

Satış aynı fiyatla karşımıza geliyor

Birçok şirketin tam ersine gösterilen bu yoğun ilgiyi kara dönüştürmektense ücreti benzer tutmayı tercih yapan Nokia, cihazı ilk seferkinde olduğu gibi yine 246 dolardan satışa çıkaracak.

Cihaz stoklarla sınırlı!

İlk satışta 1 milyon istek olmasına karşın sadece 10 bin adet cihazın satışa çıkarıldığını hatırlayacak olursak, bu yeni partinin çok daha büyük bir kitle aracılığıyla (1,37 milyon kişiden çok) satın alınmaya çalışacağını rahatlıkla söyleyebiliriz. Dolayısıyla bu sefer stokların 1 dakikadan bile daha az bir zamanda tükenmesi olası.

Nokia 6 teknik özellikleri

Unutanlar için Nokia 6’nın teknik özelliklerini hızlıca bir sıralayacak olursak: telefon 5,5 inç büyüklüğünde Full HD bir ekrana sahip, Snapdragon 430 işlemci kullanıyor, 4 GB RAM – 64GB dahili depolamaya, 8/16 MP’lik kamera sensörlerine, 3000mAh batarya ve son olarak Android 7.0 Nougat işletim sistemine sahip.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz