Ana Sayfa Donanım LOGİTECH M560

LOGİTECH M560

Uygun fiyatlı, konforlu ve kablosuz fare arayanlar için dünyanın en büyük bilgisayar bileşenleri üreticisi olan Logitech firması Logitech M560 modeli fareyi küresel pazarda satışa sundu.

Özellikle düşük bütçe ile kaliteli bir fare sahibi olmak isteyenler için iyi bir seçenek olan M560, siyah ve beyaz olarak iki farklı renk seçeneği ile karşımıza çıkıyor.

Öne çıkan özelliklerinden biri olan konfor ise başparmağın konumlandığı kısımda ki yumuşak dokulu yüzeyden ileri gelmektedir. Bu dokulu yüzey sayesinde fare elinizden kaymıyor ve daha rahat bir kullanım olanağı sunuyor.

Konforlu Ve Uygun Fiyatlı

Kutu içeriğinde sizlere 1 adet kablosuz alıcı ile beraber gelen Logitech M560 Kablosuz Mause, 1 adet AA özelliklerinde pil ile çalışıyor.

Bu cihazın en ilgi çekici özelliklerinden biri ise fare topunun 2 farklı yönde çalışabiliyor olması. Akışkan ve tırtıklı mod olarak iki farklı teknolojiyi bir arada sunan bu top sayesinde, akışkan modda uzun sayfaları bir anda geçebilirken, kısa sayfalarda ve inceleme yapacağınız zaman ise daha yavaş bir akım özelliğine sahip olan tırtıklı modu kullanabilirsiniz.

Tekerlekteki bu modları değiştirmek için sadece üzerine bir kere basmanız gerekiyor. İçerisinde bulunan yaylı sensörler sayesinde anında 2 farklı mod arasında geçiş yapabilmeniz mümkün.

Ayrıca makro diye tabir edebileceğimiz 3 farklı tuşu da bünyesinde barındıran M560 Kablosuz fare sayesinde bu tuşları Windows’a hazır atanmış fonksiyonları kullanabileceğiniz gibi özel Logitech yazılımı sayesinde istediğiniz farklı fonksiyonları da atama şansınız bulunuyor.

 

Fiyat ve Performans Dengesini Yakalamış

Ülkemizde yaklaşık 60 TL gibi bir fiyat etiketine sahip olan Logitech M560, Sunduğu performans özellikleri ve konforuyla oldukça uygun bir tercih olabilir.

Yine Logitech firmasının aktardığı bilgiler dâhilinde ortalama bir AA pil ile bu fareyi tam 18 ay kullanabiliyorsunuz. Bu sayede enerji konusunda tasarruf ettiğinizi belirtmek isterim çünkü günümüzde bu tip kablosuz donanımlar oldukça güç tüketiyor.

Orta halli ve konforlu bir fare isteyenler için oldukça iyi bir alternatif olan bu fare piyasada uygun fiyatı ve sunduğu farklı özellikler ile dikkat çekiyor.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz