Ana Sayfa İncelemeler Prestigio MultiPat Wize 3008 İncelemesi

Prestigio MultiPat Wize 3008 İncelemesi

Prestigio, KitKat işletim sistemini kullanan yeni bir tablet tanıttı. Bu tablet MultiPad Wize 3008 modeliyle karşımıza 8 inçlik bit boyutla çıkıyor.

Bu 8 inçlik bir boyutla rahatlıkla bir film izleyebilir yada bir oyun oynayabilirsiniz. Ekran özellikleri olarak 1280×800 piksel çözünürlüğe sahiptir. Canlı parlak IPS ekranı ile birlikte size harika bir ara yüz keyfi sunuyor.

Sistem özellikleri ise 1.2 GHz olup sabit olarak 4 çekirekli bir yapısı vardır. Allwinner A33 işlemciye sahiptir. 1 GB belleğe sahip olduğu için size harika bir performans sağlayacaktır. Kullanıcılara tablet kendi bünyesinde 8 GB bir hafıza sağlıyor fakat Prestigio MultiPad Wize 3008 tablet harici olarak kullanacağınız hafıza kartlarından 32 GB’a kadar destekleme yapabiliyor.

Prestigio MultiPad Wize 3008 tabletini satın alan herkese ücretsiz olarak MultiCloud 200 GB’lık bir bulut depolama hizmeti verebiliyor.

Prestigio MultiPad Wize 3008 tablet modelleri iki çeşit olmak üzere tasarlanmıştır. Bir tanesi beyaz çerçeve içine beyaz ekran kenarlı tablet modelidir. Son derece sade ve şık duran tablet beyaz modeli ile iPad tabletlerini andırmaktadır.

Özellik bakımından son derece hızlı bir işletim sistemine sahiptir. Bu yüzden kolay her türlü uygulamayı açar. Google Play’de erişebileceğiniz ve kullanabileceğiniz  1 Milyondan fazla uygulama vardır. Android 4.4 KitKat olduğu için her oyunu ve uygulamayı rahatlıkla açabilir ve oynayabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz