Ana Sayfa İncelemeler Prestigio MultiPhone 5508 DUO

Prestigio MultiPhone 5508 DUO

http://www.teknoplato.com
Tekno Dünya tekno Plato

Uygun fiyatlarla bize her zaman performanslı ve üst segment telefonları sunan Prestigio son ürünü ile göz dolduruyor.Bilirsiniz daha önceki modellerde çoğu ünlü firmanın amiral ürünlerine kafa tutmuştu.

Şimdiki modeli ile Prestigio nasıl bir yol izlediğini bize gösteriyor. Şimdi inceleyeceğimiz ürün Prestigio’nun son ürünü olan MultiPhone 5508 DUO modelini siz teknoloji severler için inceleyeceğiniz.

İlk başta belirtmek isterim ki 8 çekirdekli bir işlemci yapısı vardır.Samsung’un bazı işletim sistemlerinden başka hiçbir telefonlarda 8 çekirdek görmek mümkün değildir. Çünkü sekiz çekirdek işlemi diğer sistemlerinde ağır olmasına neden olur.

Sekiz çekirdek çok büyük bir güç demektir. Ağır bir işletim sistemi vardır. Android olduğu için çok hızlı bir telefona sahip olacaksınız. Her türlü işlemi kesinlikle kolaylıkla yapabileceksiniz. Kesinlikle ömürlük bir işletim sistemidir. Telefon elinizde hiçbir şekilde donmayacaktır.

Piyasada ki dört çekirdekli telefonlara donmama ve kasmama garantisini veriyorlar ise sekiz çekirdekli bir telefona kesinlikle hiçbir şey olmaz.

MultiPhone 5508 DUO tasarım olarak çok farklı bir tasarımı yoktur. Arka yüzeyinde fırçalanmış bir alüminyum görünümlü plastik bir malzeme vardır.Yalnızca 129 gram ağırlığa sahiptir.Telefon ekranı 5.0 inç büyüklüğe sahiptir. HD çözünürlüğü vardır.

Panel olarak ise İPS kullanılması sevindirici bir olaydır. Ekran olarak 294 ppi piksel yoğunluktadır.

Ekran DragonTrail adında bir koruma ile ekran korunmaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz