Ana Sayfa Genel QR Menü Nedir?

QR Menü Nedir?

QR menü, COVID-19 öncesinde sıklıkla kullanılan bir seçenek olsa da COVID-19 ile birlikte işletmelerin vazgeçilmezi olmayı başardı. Temassız sipariş ve ödeme çözümleri olarak kabul edilen QR menü sayesinde hem işletmeler hem de müşteriler için harika bir deneyim söz konusu!

Akıllı cihaz kamerasına okutulan QR kodun yönlendirdiği sayfada menüyü detaylı bir şekilde incelemek mümkün oluyor. Garson beklemeye gerek kalmadan ve günde yüzlerce insanın temas ettiği menülere dokunma ihtiyacı hissetmeden sipariş etmek istenen yiyecek ve içecekleri belirlemek mümkün oluyor. Bu sayede müşterilerin işletmeye yönelik hijyen algısı da olumlu yönde değişiyor.

QR Menü Nerelerde Kullanılır?

QR menü, kullanımı kolay ve işletmeler açısından maliyetleri düşüren bir seçenektir. Sürekli menü güncellemek yerine dijital ortamda menü güncellemeleri yaparak daha kaliteli bir deneyim yaşatmak muhtemeldir. Peki, QR menü uygulamalarının hangi sektörlerde kullanılması mümkündür?

Basılı bir menü kullanan hemen her işletme için QR menü ayrıcalığından yararlanmak mümkün. Cafe, bar, restoran ve beach bar gibi müşterilerine kusursuz deneyim sunma hedefinde olan işletmelerin tercih edecekleri tek şey QR menü olmalı. Protel , kaliteli ve kullanışlı QR menü çözümleri ile işletme ihtiyaçlarına tam anlamıyla cevap verir. QR Menü ve diğer ürünler hakkında bilgi almak için protel.com.tr ‘yi zi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz