Ana Sayfa Donanım Samsung Gear S3 Akıllı Saat İncelemesi

Samsung Gear S3 Akıllı Saat İncelemesi

Samsung Gear S3

Yeni nesil akıllı saatlerde Apple ile olan kıyasıya mücadeleye devam eden Samsung, Gear ile bu alandaki hakimiyetini devam ettirmeye kararlı gibi görünüyor.

Yeni eklediği özellikleri ve özellikle pil gücünü arttırmaya yönelik yatırımları ile dikkat çeken Samsung, Gear ile hedeflediği hedef kitleye ulaşabilecek mi hep birlikte göreceğiz ama dilerseniz ürün incelemesini yaparak yazımıza devam edelim.

Samsung Gear S serisi akıllı saatlerde 2 model göze çarpıyor. Frontier ve Classic modelleri, Samsung Gear S3 ailesinin iki bireyi. Genel özellikler olarak aynı segmentte yer alsalar da özellikle Frontier 1 adım daha önde denilebilir. Neden mi?

Gear S3 Frontier 12.9 mm’lik kalınlığı ile piyasaya sürüldü. 63 gram ağırlığa sahip bu ürün, 316 L paslanmaz çelikten üretildi. 1.3 inç süper Amoled ekranı ile karşımıza çıkan saatin, 1 buçuk saate kadar 30 metre derinlikte su geçirmemesi mükemmel bir deneyim yaşatacağa benziyor. Exynos 7270 işlemcisinden güç alan Frontier, dönebilen çerçevesi ile diğer rakiplerinden ayrılmakta. 768 MB RAM ve 4 GB dahili hafızası ile harika bir seçenek gibi görünen Samsung Gear S3 Foruntier, Türkçe Dil seçeneğine de sahip. Classic model de ise, farklı olarak, işlemcisi daha az kapasitede olmakla birlikte, görsel olarak sportif segmentinde üretilen Frontierin aksine daha klasik bir şekle sahiptir.

Ürünler, düşük RAM kapasitesi ve dahili hafıza kapasitesi ile eksikleri olan bir saat olmasına rağmen tasarımı ile dikkat çekiyor. Saatlerin fiyatları ise; 1299 TL’den başlamakta.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz