Ana Sayfa Donanım Yeni MacBook Pro İncelemesi

Yeni MacBook Pro İncelemesi

Apple tarafından tanıtımı sanal video kanalları üzerinden yapılan Yeni MacBook Pro, kullanıcılarına bir takım yeni özellikler sunmayı vadediyor. Teknik ve donanımsal kapasitesi bir adım ileriye götürülen bu yeni oyuncağın, fiyatının ise beklenen düzeyde olması, ürüne olan ilgiyi arttırmış durumda.

Yeni MacBook Pro, özellikleri ile ve donanımları ile neler vadediyor ve fiyat – performans bakımından hangi düzeyde hep birlikte inceleyelim.

Yeni MacBook Pro, diğer Macbook serisi cihazlara oranla %20 daha küçük boyuta sahip. Klavyenin üst kısmına yerleştirilen ve birçok uygulamanın kolaylıkla kullanılmasını sağlayan dokunmatik bar teknolojisi, cihazın dikkat çeken en önemli özelliği olarak kabul ediliyor.

Touch ID teknolojisi kullanılan üründe, tek tık ile cihaz üzerinden, Apple Pay kullanılarak ödeme yapmak mümkün. Parmak izi ile de bu teknolojiye kullanabileceğiniz MacBook Pro, kullanıcılarına kolaylık sunmuş durumda.

15 inçlik boyuta sahip MacBook Pro, diğer serinin modellerine kıyasla %25 daha fazla renk seçeneğini sunmanın yanı sıra %75 daha fazla kontrasta sahip bir cihaz. Bu sayede, çözünürlük ve renk kapasitesi anlamında daha seçkin bir model olacağa benziyor.

İntel Core 7, 6. Nesil işlemciye sahip notebookun, 2 ve 4 GB Ram kapasitesine sahip iki modeli bulunmakta. ATI Radeon 450 grafik birimi kullanılan cihaz, 2 TB’a kadar depolama alanı sunmaktadır. Ürün 5.999 TL’den başlayan fiyatlar ile satışa sunulmaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz