Ana Sayfa Sosyal Medya Twitter Hesabı Nasıl Açılır?

Twitter Hesabı Nasıl Açılır?

Twitter Nedir?

Dünyanın en popüler sosyal ağlarından biri olan ve her geçen gün daha da geniş kitlelere ulaşmayı başaran Twitter günümüzde en çok ünlü kişilere mesaj atmak, yeni arkadaşlar edinmek, sosyal hayatı ve gündemi yakından takip etmek için kullanılmaktadır. Milyonlarca aktif kullanıcısı bulunmasına rağmen Twitter kullanmayan çok sayıda insan vardır.

Twitter’a Nasıl Üye Olunur?

Peki Twitter’a giriş ve kayıt nasıl yapılır? Eğer ki mobilden giriş yapıyor iseniz arama motoruna Twitter yazdıktan sonra karşınıza çıkan seçenekler arasından Twitter Search adresine giriniz. Giriş yap ve kaydol butonları arasından eğer bir Twitter hesabınız var ise giriş yap seçeneğini seçip kullanıcı adınız ve şifreniz ile twitter’a girebilirsiniz ve hesabınıza kolaylıkla erişim sağlayabilirsiniz. Ancak daha önceden bir Twitter hesabınız yok ise kaydol butonunu seçerek kendinize yeni bir Twitter hesabı oluşturabilirsiniz. Kaydol seçeneğine tıkladıktan sonra kayıt için isim ve e-posta ya da isim ve telefon numarası istenir. İstenilen bilgiler girildikten sonra ise kaydol butonuna basılır ve açılan Twitter hesabı için güvenli bir şifre oluşturulması istenir. Seçilen şifrenin ardından mobilden yeni bir Twitter hesabı oluşturulmuş olur. Twitter Kullanımı Twitter aslında genel olarak karışık bir sistem gibi görünse de kullanımı oldukça basit bir sosyal ağdır. İlk birkaç kullanımdan sonra rahatlıkla giriş, arama ve daha pek çok yöntemi keşfedilerek keyifli zamanlara aracılık edebilir.

twitter renkli

Twitter Giriş

Hem eğlenceli zaman geçirmek için hem de dünyadaki gelişmeleri yakından takip etmek için birebir olan twitter sosyal medya uygulaması sahip olduğu geniş kullanım alanı ile çok büyük kitlelere ulaşılabilmekte ve haberlerin en kısa zamanda tüm dünyaya yayılmasını sağlamaktadır. Bu sayede insanlar oturdukları yerden saniyeler içerisinde dünyanın diğer ucunda neler olup bittiğinden haberdar olabilmekte ve gündemi yakından takip etme fırsatı yakalayabilmektedir. Twitter Masaüstü Giriş Twitter’a mobilden değil de masaüstünden giriş yapıyorsanız giriş yapma adımları biraz farklılık gösterebilir. Arama motorundan Twitter’a girilir. Açılan sayfanın sağ tarafında bulunan “Kaydol/Zaten bir hesabın var mı?” seçeneklerinden uygun olan seçilerek kullanıcı adı ve şifre ile giriş veya kayıt yapılabilir. Eğer daha önceden bir Twitter hesabına sahip değilseniz kaydol seçeneği seçilerek gerekli bilgiler girilir ve Twitter’a kayıt yapılır.Twitter İndir Twitter’a arama motoru kullanmadan girmek isterseniz uygulamayı indirerek giriş yapabilirsiniz. Uygulamayı indirdiğiniz zaman çıkış yapmadığınız takdirde her girişiniz için şifre ve kullanıcı adınızı girmenize gerek yoktur. Bu sebepten ötürü Twitter’ın uygulama üzerinden kullanılma oranı arama motorlarından giriş yapılarak kullanma oranlarından çok daha fazladır.

Twitter Uygulması İndir

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz