Ana Sayfa Oyun WoT, Xbox One’da Oynanabilecek

WoT, Xbox One’da Oynanabilecek

Milyonlarca oyuncusu olan World Of Tanks oyunu geçtiğimiz sene Xbox 360‘a gelmişti. Oldukça sevilen ve kendine has bir oyuncu kitlesi bulunan oyun bu sene içerisinde Xbox One’a gelecek.

Worl Of Tank Nedir ?

Bilmeyenleri için kabaca oyundan bahsedecek olursak World Of Tanks, en kısa tanım ile tanka binip diğer tankları patlatabileceğiniz geniş çaplı bir savaş oyunu. Kullanabildiğiniz tek araç tank olmakla birlikte bu tanklarında farklı çeşitleri bulunmaktadır. Tankınızı ve mürettebatınızı istediğiniz gibi yükseltebildiğiniz veya değiştirebildiğiniz bir oyun olan World Of Tank’ı bende severek oynamaktayım. Uzak doğu oyunlarından sıkıldıysanız tavsiye ediyorum.

Ücretsiz olan oyun içerisinde diğer oyunlarda da olduğu gibi gerçek paralar ile oyun içi kredi alabilir ve gelişiminizi daha hızlı tamamlayabilirsiniz. Bir birinden farklı haritalar ve çeşitli savaş modları olan WoT’un tek kötü yanı ise harita sayısının kısıtlılığı. Diğer oyunlara göre en büyük artısı ise oyuncuların daha iyi bildiği “lag” terimi bu oyunda karşınıza çıkmıyor.

World-of-Tanks-Xbox-360-Copy

Bu sene içerisinde karşımıza çıkacak olan oyun hakkında oyuncuların en büyük endişesi ise platformlar arası sunucu sıkıntıları ve farklı platformlar arası savaş yapılıp yapılamaması. Oyun için ise bu endişelere son verecek bir çözüm üretilmiş bile. Platformlar arasında ortak bir sunucu ve benzer güncellemeler ile soruna çözüm bulan çalışanlar oyuncular için sorunsuz keyifli savaşlar sunmak için kolları sıvadı.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz