Ana Sayfa Bilim Teknik Yurtdışı Eğitim için Tam Zamanı

Yurtdışı Eğitim için Tam Zamanı

Yurtdışında dil eğitimi programlarına katılmak isteyen öğrencileri için karar verme zamanı… Yurtdışında birçok okulun indirimlerinin devam etmesi ve yoğun yaz sezonunun sona ermesi ile tercih edebileceğiniz zengin konaklama alternatifleri size eğitiminize başlayabilmeniz için iyi bir fırsat sunuyor.

İngiltere, Amerika, Kanada ve Avustralya’da bulunan birbirinden kaliteli okullardan birine karar verebilirsiniz. Okulların %30′a varan indirimlerinden yararlanarak kaliteli bir eğitim alabilir, ingilizcenizi konuşulduğu ülkede geliştirebilirsiniz.

Kaplan Aspect, Kings Colleges, St. Giles International, ELS, SNT College, Embassy CES gibi okulların yalnız Türk öğrencilere olan indirimleri devam etmektedir.

 yurt-disinda-egitim-2

Amerika’da Eğitim

Amerika Eğitim de kalite ve yenilik açısından örnek alınan bir ülkedir. Amerika’da çalışmak yasalarla yasaklanmıştır fakat, üniversite, master , sertifika programları ve MBA programına katılan öğrenciler okulların kendi kampuslerinde haftada 20 saat çalışabilirler. Amerika ‘da dil okuluna gidenlerin alacağı haftalık minimum ders saati 20 dir. Amerika’da eğitim almış olmak sizi her zaman ayrıcalıklı kılacaktır. Amerika’da öğrencilerin en çok tercih ettiği şehirler ; New York, Boston, San Farncisco, Los Angles ve San Diego dur.

Avustralya’da Eğitim

Avustralya her bakımdan yaşanılacak tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak modern bir ülkedir. Avustralya’da eğitim  haftada en az 20 saat olmaktadır ve 6 aydan fazla kayıt yaptıran öğrencilere devlet çalışma izni vermektedir. Avustralya mesafe olarak çok uzak bir ülkedir fakat ülkenin doğal güzellikleri ve huzurlu bir ülke  olması açısından buna değecektir

yurt-disinda-egitim-3

Malta’da Eğitim

Malta İtalya’nın güneyinde bir akdeniz adasıdır. Malta yıllarca ingiltere’nin sömürgesi altında kaldı bu sebepten resmi dil İngilizce olmakla birlikte genel olarak İngiliz yaşam tarzı hakimdir ülkeye. Malta da eğitim İngiltere nin aynısıdır. Hatta dil Okulları İngiltere’deki dil okullarının bir uzantısıdır. Malta halkı yaşamayı ve eğlenmeyi seven bir halktır ve öğlen leri Fiesta uykusu için iş yerlerini kapatırlar. İş ten sonra barlara gidip içki içip sohbet etmek en büyük zevkleridir.

Kanada’da Eğitim

Kanada eğitimde kaliteyi amaçlamakta ve bunu uygulamaktadır. Kanada eğitim için tercih edilebilecek bir ülkedir. Yüksek yaşam standartları en yüksek olan ülkedir. Uzak mesafesi ve soğuk olması dışında her açıdan çok fazla avantajı olan bir ülkedir. Eğer soğuktan hoşlanmıyorsanız Toronto yerine Vancouver’ı tercih edebilirsiniz çünkü Vancouver iklim açısından sıcak yıl boyu Antalya gibi bir ülkedir

yurt-disinda-egitim-4

İngiltere’de eğitim

İngiltere’de İngilizce eğitim konusunda oldukça kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Öğrencilerin tüm ihtiyaçlarına cevap veren bir ülkedir. İngiltere İngilizce eğitimini bir sanayi haline getirmiştir. Tüm okullar yüksek kaliteli olmakla birlikte British Council tarafından onaylıdır. British Council tarafından onaylı olan İngiltere dil okulları bu kuruluş tarafından denetlenmektedir. Ayrıca İngiltere 6 aydan fazla kayıt yaptıran öğrencilere yasal çalışma hakkı vermektedir. Böylelikle öğrenciler haftada 10 saat yasal olarak çalışmaktadır…

 

Eğitim ve Kariyer

Eğitim ve kariyer birbirine bağlantılı iki kelimedir. Yurtdışında dil eğitimi aldıktan sonra kariyerinizde çok daha rahat ilerleyebileceksiniz. Yurtdışında eğitim almak sizin bakış açınızı ve vizyonunuzu değiştireceği için iş verenlerinde dikkatini çekecektir ve kariyerinizde daha hızlı gelişmeler yaşamanıza neden olacaktır. Yurtdışında birçok kişi dil eğitimini tamamladıktan sonra sertifika programları, diploma programları, üniversite ya da master programlarına katılma fırsatı yakalarlar. Çünkü ilk şart olan İngilizce engelini yok etmiş olurlar.

 

yurt-disinda-egitim-5

Yurtdışında İngilizce Eğitimi

İngilizce öğrenmekse amacınız bunu mutlaka yurtdışında yapın. Diğer türlü kendi ülkenizde bu eğitime kalkışmak zaman kaybı ve masraf olacaktır ve sonuç olarak bir dili tam olarak öğrenebilmenin yolu yurtdışında bir dil okulu na kayıt olmaktır. Yurtdışı eğitim alarak hem kişiliğinizi geliştirip hem de mükemmel bir İngilizce’ye sahip olabilirsiniz. Yurtdışında İngilizce öğrenirken diğer taraftan da harçlığınızı çıkarmak için part-time işlerde çalışabilirsiniz. Çalışma izni veren ülkeler başta İngiltere , Avustralya ve Kanada’dır.

İngilizce öğrenmekse amacınız bunu mutlaka yurtdışında yapın. Diğer türlü kendi ülkenizde bu eğitime kalkışmak zaman kaybı ve masraf olacaktır ve sonuç olarak bir dili tam olarak öğrenebilmenin yolu yurtdışında bir dil okulu na kayıt olmaktır. Yurtdışı eğitim alarak hem kişiliğinizi geliştirip hem de mükemmel bir İngilizce’ye sahip olabilirsiniz. Yurtdışında İngilizce öğrenirken diğer taraftan da harçlığınızı çıkarmak için part-time işlerde çalışabilirsiniz. Çalışma izni veren ülkeler başta İngiltere , Avustralya ve Kanada’dır.

LYS Sonuçları ve Yurtdışı Eğitim Alternatifleri

LYS sonuçları açıklandı ve istedikleri yerlere giremeyen öğrenciler alternatifleri düşünmeye başladılar. Öğrenciler için özel üniversitelerle nerdeyse aynı hatta kimi şehirlerde çok daha ucuz olan yurt dışı eğitim seçenekleri ve üniversiteler en cazip seçenekler arasındadır. yurtdışı eğitim almak için servet harcamaya gerek yok. Yüzlerce yurtdışı eğitim seçeneği arasından öğrenciler bütçelerine uygun üniversite ve kolejleri seçebilirler. Aynı zamanda buradan mezun olan öğrenciler ülkelerinde döndükleri zaman almış oldukları yurtdışı eğitim in kendilerine kattığı bakış açısıyla daha iyi iş fırsatları yakalarlar. Bu dönemde öğrencilerin en çok ilgilendikleri tür ise yurtdışı eğitim seçenekleridir. Yurtdışında üniversiteler dışarıdan aldıkları öğrencilerde LYS şartı aramamaktadırlar. Lise diploma notlarıyla girilen bu üniversiteler yurtdışı eğitim düşünen öğrenciler için büyük bir avantaj konumundadır.

yurt-disinda-egitim-6

İngilizce ve Kariyer

İngilizce öğrenmek size kariyer anlamında çok daha fazla şey katacaktır, Gerek iş ararken gerek iş görüşmelerinde size sağlayacağı özgüven ve rahatlıkla sizin her zaman bir adım önde olmanızı sağlayacaktır. İngilizce artık neredeyse tüm işverenlerin, şirketlerin olmazsa olmazı haline gelmiştir.  Günümüzde İngilizcenin önemi çok büyüktür en  basit olarak sinema izlerken bile alt yazı okumaktan kurtulabilirsiniz. Bu sebeple bir an önce İngilizce engelinizi kaldırın

Çalışarak Dil Eğitimi

İngiltere’de birçok okuma ve çalışma imkânları vardır. İngiltere dil okullarına 6 aydan fazla vize başvuru yaptığınız zaman çalışma izni hakkınız vardır. Derslerden sonra çalışarak hem aylık giderlerinizi kazanabilirsiniz hem de en önemlisi İngilizcenizi pratik yapabilirsiniz. Bu sizin çok verimli bir tecrübe ve geleceğiniz için çok faydalı olacaktır. Eğer geleceğinize doğru bir yatırım yapmak istiyorsunuz bizim 10 yıllık tecrübesi olan danışmanlık firmamıza bekliyoruz. Bilgi için bizimle iletişim kurunuz.

yurt-disinda-egitim-1

Yurtdışı Dil Okulları

Yurtdışı Dil okullarında eğitim yıl boyu devam etmektedir. Ancak sertifika programları ve master programlarının tarihleri yılın belli dönemlerinde olmaktadır. Yurtdışında bir dil okuluna kayıt olacak öğrenciler öncelikle vize başvurusu için gerekli evrakları eksiksiz bir şekilde danışmanlık firmasına teslim etmelidir. Daha sonra vize başvurusu yapıldıktan sonra okul kaydı ile birlikte uçak bileti alınabilir.

Vergi İadenizi Almayı Unutmayın…!

Work & Travel öğrencileri ne duyurulur. Türkiye’ye dönen öğrencilerimiz vergi iade başvurularını yapabilirler. Başvurunuzu gerçekleştirebilmeniz için gerekli olan yalnızca belirtilen belgeleri ofislerimize teslim etmeniz ya da mail olarak göndermeniz. Diğer tüm işlemler bizler sizin için yapıyoruz

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz