Ana Sayfa İncelemeler 3 Bin Dolarlık Telefon: Hanmac New Defency

3 Bin Dolarlık Telefon: Hanmac New Defency

Evet yanlış duymadınız, başlıkta her hangi bir yazım yanlışı veya yanlış anlaşılma yok. Bu telefon $3.000 değerinde. Doğal olarak satış fiyatına performansına endekslediğimizde ultra özellikli çok üstün performanslı bir telefon beklemekteyiz. Beklemeyin! Hanmac New Defency‘nin özellikleri sadece fotoğraf çekmekten, müzik dinlemekten ve sosyal ağda paylaşım yapmaktan ibaret diyebiliriz.

Telefonun bu fiyat olmasının yegane sebebi 18 ayar altın olmasından kaynaklanmakta. Ayrıca, titanyum kasa, seramik tuş takımı ve metal ile deri bileşenleri ile orjinal ve gösterişli bir görünüme sahip. yazımızın başında söylediğimiz gibi telefonun sadece dışı para etmektedir. Özelliklerine bakıldığında orta segment bir telefon bile etmeyen bu cihaz açıkça sosyete ve gösteriş meraklısı zenginler için üretilmiş.

Özelliklerinden bahsedecek olursak Hanmac New Defency‘de 1.2 Ghz 4 çekirdek MediTek 6590 işlemci bulunmakta. Ram olarak 2 Gb yeterli diye düşünen üreticiler depolama alanı olarak gayet cömert davranmışlar. 64 Gb depolama alanı bulunan cihazda ön kamera 3 MP arka kamera ise 12 MP. Ekran olarak yine cimri davranan üretici firma 480p bir kalite sunmakta. Telefonum altın olsun da taştan olsun diyenler için bu sözünü hatırlatırım diyen firma 1.440 mAh batarya tercih ederek bir kaç saatlik kullanımın sonunda külçe altın satıyor.

Hanmac-New-Defency_1

İşletim sistemi olarak Android tercih edilen telefonda 4.2 JellyBean bulunmakta. Yazılışını bile unuttuğumuz bir işletim sistemi 7.500 liralık bir telefonda karşımıza çıkınca şaşırmadan edemiyoruz. Bu derece yüksek fiyatlarda satılmasının sebebine gelecek olursak kesin bir bilgi bulunmamakla birlikte tek cümle ile özetleyebiliriz. ” Zenginleri anlamak imkansız

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz