Ana Sayfa Oyun AA oyun indirme ve İncelemesi

AA oyun indirme ve İncelemesi

Mobil kullanımının sürekli artması ve artık telefon olmaktan çıkıp elimizde birer eğlence aracı olan akıllı telefonlarımız sayesinde sürekli yeni oyunlar la tanışmaktayız. Bir ara oldukça popüler olan Candy Crush Saga veya Angry birds oyunlarından sonra şimdide aa oyunu en çok indirilen ve oynan oyun olma yolunda hızla ilerlemektedir. 

peki bu AA Strateji Oyunu nedir, nasıl oynanır, özellikleri eğlencesi nedir? kısaca açıklayalım.

Kısaca hikayesine bakacak olursak;

Oldukça sürükleyici hatta oyun ile cebelleşeceğiniz ve bağımlılık yapan ‘Aa’ oyunu, geçtiğimiz hafta Android’in en çok indirilen uygulamalarından birisi olmuştur..

En azından halen oyunu oynamış olsanız bile birilerinin oynadığını hatta ailenizden birilerinin mutlaka bu oyunu oynarken görmüşsünüzdür. Aa adlı oyun,  geçtiğimiz hafta Google PlayStore’da en çok indirilen uygulamalardan olan biri olan Whatsappı dahi geride bırakmayı başarmıştır.

Zorlayıcı bölümleri ile son derece sürükleyici olan “aa” isimli bu oyun, sizi kolayca bağımlısı haline getirebilecek kadar müptelası yapanilir ve sinirlerinizi bozmaya aday bir oyundur..

Kendi etrafında dönen bir yuvarlağa size verilen sayı çubuklarını birbirlerine temas ettirmeden saplamaya çalıştığınız bu oyunda bölümleri geçtikçe dairenin dönme hızı, çubukların sayısı ve dairenin dönüş yönü gibi unsurlar değişebiliyor ve her geçen bölümde oyun daha da zor bir hal alıyor.

Oynaması ücretsiz olan bu oyunda da her ücretsiz oyunda olduğu gibi çeşitli reklamlar mevcut; eğer bu reklamları görmek istemiyorsanız 2 Lira ödeyerek onları kapatabilirsiniz yine, eğer bölümleri tek tek geçmek size zor geliyorsa 10 Lira vererek tüm bölümleri açtırmanız mümkündür.

Her ne kadar dışarıdan kolay gibi görünse de, oynamaya başladığınızda sinir sisteminizi yıpratabilecek olan aa isimli bu fenomen oyunu cihazınıza yüklemek için Google PlayStore aracılığı aşağıda verilen linkten indirebilirsiniz kullanabilir ve oyun hakkında daha fazla bilgiye erişebilirsiniz.

Aa oyununu güvenli olarak Google PlayStore den indirmek için tıklayınız.

şimdi tek yapmanız gereken oyunu android akıllı telefon veya tabletinize yüklemek bize düşen ise yeni bağımlılığınız hayırlı olsun demek düşer, iyi eğlenceler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz