Ana Sayfa Mobil Akıllı Telefona Duvar Kağıdı Sığdırma

Akıllı Telefona Duvar Kağıdı Sığdırma

Akıllı telefon

Akıllı telefonlara ekran kağıdı sığdırmanın 3 yolu

Akıllı cihazlarınızda ekran kağıdı neden kullanırsınız? Telefonunuzu daha estetik göstermek için mi yoksa kendinizi daha üretken hissetmek için mi?
Örneğin IOS, Android ya da Blackberry bir cihazı ele alalım. Tam da istediğiniz gibi bir duvar kağıdı buldunuz fakat ekrana yerleştirdiğinizde çeşitli oranlarda kırpıldıysa ya da sığmayan kısım siyah renk ile kapatıldıysa görüntü bozulur ve istenilen sonuç elde edilemez.
Akıllı telefonlarınıza herhangi bir ekran kağıdını sığdırabilmek için kullanmanız gereken 3 yöntem:

Uygun arama motorlarını kullanın

En iyi ekran kağıdını bulabilmek için ilk olarak aramayı doğru yerlerde yapmalısınız. Bunun için binlerce blog, web forumu ve arama motoru bulabilirsiniz. Fakat Google Images gibi yerlerde doğru fotoğrafı bulabilmek için aramaları sadece HD resimler ile kısıtlamalısınız, çünkü aramalar kaliteye göre değil kelime eşleşmesine göre yapılır.
En iyi ekran kağıtları için aşağıdaki siteleri inceleyebilirsiniz:

Zedge

Wallpapers

HD Wallpapers

Daha fonksiyonel uygulamalar deneyin

Standart fotoğrafları ekranınıza koymak yerine canlı ekran kağıtları ya da parallax efektler deneyebilirsiniz. Android cihazlarda ve IOS 7’den büyük işletim sistemlerinde kullanılabilen bu özellikler ile cihazınızın ekranını hareketli bir hale sokabilirsiniz. Fakat bilmelisiniz ki piliniz çok daha hızlı tükenecektir.

Çeşitli uygulamalar ile kendi duvar kağıdınızı oluşturun

Eğer istediğiniz gibi bir ekran kağıdı bulamıyorsanız, neden kendiniz istediğiniz gibisini yapmıyorsunuz?
İlk olarak istediğiniz duvar kağıdını hayalinizde konsept olarak belirginleştirin, ardından Dreamweaver ya da Photoshop kullanarak kendi duvar kağıdınızı oluşturbilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz