Ana Sayfa Android NFS No Limits Çıktı!

NFS No Limits Çıktı!

Ünlü oyun yapım şirketi Electronic Arts‘ın en çok beğenilen oyunlarından olan NFS’nin son oyunu olan No Limits kullanıcılarla buluştu. Need For Speed çocukluk ve gençlik çağlarımızın en çok sevilen ve oynanan oyunu olarak hepimizin hayatında büyük bir anıdır.

Dünyaca ünlü ve popüler olan Need For Speed‘in son sürümü olan No Limits şuan iOS ve Android işletim sistemleri için yayınlandı. Bir nevi beta amacı taşıyan oyunda ilk sürüm olduğu için belli başlı bazı hatalar mevcut. Yani oyuncuların “NFS bu hatayı yapar mı ?” veya “EA bu sefer yapamamış” gibi yorumlarına gelecek cevap şu an için hazır. Oyunun henüz marketlerde bulunmamasının sebebi ise test aşamasında olması. Hatası bir oyun oynamak istiyorsanız AppStore veya Play Store‘da yayınlanan sürümü indirmeniz gerekmektedir. Oyun şu an için ücretsiz olduğundan dolayı rahatça indirebilir ve oynayabilirsiniz. Yazımızın sonunda nereden indirebileceğinizi açıklayacağız.

Kötü bir haber olarak ise oyun henüz Türk kullanıcılarına açılmamakta. Belirli bölgeler için indirilebilen oyunu çeşitli yollar ile indirebilir, yükleyebilir ve oynayabilirsiniz. Şu an için mobil yarış oyunlarının en iyisi konumundaki oyunu indirmek için VPN kullanabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan oyunda, oyun içi satın almalar ile geliştirmeler yapabiliceksiniz.

Ben bir yolunu bulur o oyunu indirebilir diyen kullanıcılar için;

iOS işletim sistemi için NFS No Limits – indirme bağlantısı

Android işletim sistemi için NFS No Limits – indirme bağlantısı

need-for-speed-no-limits-sieu-pham-game-dua-xe-ngang-tam-pc

Oyun hakkında gelen yorumları incelediğimizde kasmalar dikkat çekmekte. Oyun içi kasmalar bulunmasa bile menü geçişlerinde yaşanan kasmalar oyuncuları çileden çıkartmış gibi görünmekte. Tabi bu durumun telefonların marka ve modemleri ile de alakalı olduğunu belirtmek isteriz. Diğer bir olumsuz yorum ise, oyunun öğretici bölümünün çok sıkıcı olmasından yana.

1 Yorum

  1. Electronic Arts firmasının bir şeyler kazandığı ve oyun platformunda yavaş yavaş kendini gösterdiği ilk oyunlardan biridir Need for speed. Çıktığı dönem 3 boyutlu grafikleriyle oldukça büyük bir oyuncu kitlesi oluşturmayı başarmış, başarısını serinin 2.oyunu ile de katlamıştır. Şimdi baktığımda aradan yıllar geçmiş ve NFS hala en güzel araba yarışı oyunlarından.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz