Ana Sayfa Android Her Telefonda Olması Elzem Hayat Kurtaran 7 Uygulama

Her Telefonda Olması Elzem Hayat Kurtaran 7 Uygulama

Gün içerisinde ihtiyaç duyduğumuz birçok şeyi cep telefonlarımız aracılığı ile gerçekleştirebiliyor olmanın rahatlığını yaşamaya başladığımızdan beri günlük hayatımızın büyük bir bölümünde cep telefonumuz elimizde zaman geçiriyoruz. Bu yazıda sizler için farklı işlevlere sahip olan ve her telefonda bulunması gereken çok kullanışlı uygulamaları listeledik.

1 – VSCO

Hem Android hem de iOS cihazlara uyumlu olarak çalışan VSCO, bir fotoğrafçılık uygulamasıdır. Bu uygulama ile fotoğraflarınızı ve videolarınızı düzenlemenin yanında keşfet özelliği sayesinde VSCO App kullanılarak oluşturulmuş çeşitli video ve fotoğrafları da inceleyerek ilham almanıza yardımcı olur. Ücretsiz filtrelerin yanında üyelikle kullanabileceğiniz çeşitli düzenlemeye ayarları olan uygulama, kişisel arşivinizde yer alan ve sosyal medyada paylaşacağınız fotoğrafların mükemmelleşmesine yardımcı olur.

2 – Goodreads

Dünyanın dört bir yanından kitapseverlerin kullandığı uygulamalardan biri olan Goodreads, okuduğunuz kitapların düzenli olarak listesini tutabilmenize imkan sağlamanın yanında kitaplar hakkında başka okuyucular tarafından yapılan yorumları incelemenize ve yorum yapabilmenize imkan tanır. Okuduğunuz, okumayı planladığınız veya en sevdiğiniz kitapları farklı listeler halinde kaydedebildiğiniz uygulamada arkadaşlarınızla da takipleşebilir, onların hangi kitapları okuduklarını da inceleyebilirsiniz.

3 – ÇiçekSepeti

ÇiçekSepeti mobil uygulaması sayesinde yüzlerce farklı markaya ait ürünleri cep telefonu, veya tablet cihazlarınızda sipariş verebilir, çiçek gönderimlerinizi planlayabilir ya da size ve evinize dair tüm alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Sizin ve sevdiklerinizin önemli günlerini kaydecebileceğiniz hatırlatma özelliği sayesinde özel gün hatırlatıcı bir uygulama olarak da ÇiçekSepeti mobil uygulamasını tercih edebilirsiniz. Günün fırsatlarını inceleyebilir, kuponlar kazanarak harcayabilirsiniz. Bunun yanında size gönderilen videocard mesajlarını da yine ÇiçekSepeti App üzerinden açarak izleyebilirsiniz.

 

4 – My Fitness Pal

Kalori sayacı olarak basitçe tanımlayabileceğimiz My Fitness Pal uygulaması, boy, kilo ve bel çevresi gibi kişisel bilgilerinizi girdikten sonra olumlu veya olumsuz gelişmeleri takip edebilmenize imkan sağlıyor. Hemen hemen aradığınız bütün gıdaların kaydının bulunduğu uygulamada öğünlerinizi planlayabilir, hangi öğünde ne kadar kalori alacağınızı görebilir ve günlük almanız gereken kalori miktarını kontrol altında tutabilirsiniz. Yaptığınız egzersizlerin kaydını girebilir, adımsayar ve su hatırlatıcı özelliklerini kullanabilirsiniz.

 

5 – Co-Star App

Astrolojiye ilgi duyanların mutlaka telefonlarında yer vermeleri gereken bir uygulama olan Co-Star App, girmiş olduğunuz kişisel bilgileriniz doğrultusunda doğum haritanızı çıkararak kişiye özel yorumlar yapıyor. Bir çeşit kişiselleştirilmiş astroloji deneyimi sunan uygulama, günlük burç yorumları da hazırlıyor. Ancak henüz Türkçe dil desteğinin bulunmadığını da hatırlatmakta fayda var.

6 – Uber

Uzun yıllardır tüm dünyada hizmet veren Uber, mobil uygulama aracılığı ile dilediğiniz her yere araç çağırabilme özelliğini sunuyor. Uygulama üzerinden aracın sizi almasını ve bırakmasını istediğiniz adresleri girip ödemenizi yine uygulama üzerinden kredi kartınız ile yapabiliyorsunuz.

7 -Todoist

Bir planlama uygulaması olan todoist, en iyi yapılacaklar listesi uygulamaları içerisinde yer alıyor. Tüm cihazlarda kullanılabilmenin yanında mail hesabınızla da entegre olarak toplantı ve yapılacak işlerinizi planlamada büyük kolaylık sağlıyor. Hatırlatıcılar, başlangıç ve bitiş tarihlerini planlama ile organize olmaya dair tüm ihtiyaçlarınıza karşılık veren bir uygulama olan Todoist, aynı zamanda başkalarına görev ataması yapmanıza da imkan sağlıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz