Ana Sayfa Donanım Eero Rekor Satışa İmza Attı

Eero Rekor Satışa İmza Attı

Günümüzde internetin oldukça yoğunlaşması ve android telefonların çoğalması ile insanların wi-fi üzerinden
ortamda bulunan internet ağına bağlanma isteği giderek artıyor. Gidilen mekanlardaki modemlerin çekim gücünün yetersizliği aktif internet kullanıcılarını çileden çıkarıyor ve dakikalarca android cihazların bağlanması bekleniliyordu.

Wi-fi teknolojisine olanak sağlayan bu teknolojik kutular artık ihtiyaçlara yeterince cevap veremiyor.
Ev içerisinde dahi wi-fi ağının homojen bir şekilde dağılması ,kesilmemesi için teknoloji dünyası yeni çözümler ararken akıllı wi-fi yönlendirme cihazı Eero‘ya sıkı sıkıya bağlandı. Eero’nun çalışma prensibi ise günümüz sıkıntılarını giderme amaçlı şekillendirildi.

2 farklı cihaz halinde satılacak olan Eero, ilki modeme bağlı olmak üzere diğeri ise herhangi bir prize takılı kalmak üzere kurulacak. Böylelikle ev içerisinde ya da herhangi bir mekan içerisinde wi-fi ağı homojen bir şekilde dağılacak , kesilmeler olmayacak ve en önemlisi ise çekim gücü eşit derecede sağlanacak. Aynı zamanda mobil uygulamalar ile kullanıma imkan sağlayacak cihaz, telefonunuza Bluetooth üzerinden de bağlanma imkanı sağlayacak, uygulama üzerinden farklı bir ağ oluşturulup diğer kullanıcılar davet edebilecek ve ağın çekim gücü performansları kontrol edilebilecek.

eero wifi

Cihaz piyasaya ilan edildikten sonra 2 gün içerisinde rekor bir satış elde etmiş olsa da üreticileri, bir hayli çalışkan. Değişik bağlantılar üzerine düşünerek çalışmalarına ara vermiyor. Nitekim bu düşüncenin bir ürünü ise
cihazın akıllı ev aletleriyle bluetooth üzerinden bağlantı kurarak aletleri kontrol edebilme yetisine sahip olma.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz