Ana Sayfa Android En İyi 13 Akıllı Telefon Tarayıcısı

En İyi 13 Akıllı Telefon Tarayıcısı

En İyi 13 Akıllı Telefon Uygulaması

Sahip olduğu yüksek internet bağlantısı, geniş ekranı ve güçlü işletim sistemleri ile telefonlarımız internet kullanım ihtiyacımızı tamamen karşılamaktadır. Fakat telefonunuzun gelişmiş özelliklerine rağmen güvensiz ve gelişmemiş uygulamaları seçerseniz kaçınılmaz olarak internet deneyiminiz de düşecektir.
Sayesinde internette gezinti yapabildiğimiz ve çeşitli sitelere bağlanabildiğimiz bu tarayıcılar genellikle birden fazla dil seçeneğine sahiptir ve her biri gelişmiş birçok özellik sunar. Eğer sadece telefonlarınızda standart olarak gelen Safari ya da Chrome gibi tarayıcılar ile sınırlı kalmak istemiyorsanız aşağıdaki 13 tarayıcıyı gözden geçirebilirsiniz.

En İyi iPhone Tarayıcıları

Sadece iPhone cihazlarınızda kullanabileceğiniz tarayıcılar:

iQuest iPhone tarayıcı

iquest

iQuest sadece iPhone cihazlar için tasarlanmıştır ve kullanımı tamamen ücretsizdir, asıl hedefi de kullanıcıya en hızlı, en güvenilir ve kolay tarama hizmeti sunmaktır. Diğer ek özellik olarak da yer imlerinizi diğer cihazlarınızla senkronize eder ve gizli arama yapabilmenize imkan verir. Tek kötü özelliği ise çeşitli reklamlar içermesi.

Docler iPhone tarayıcı

docler

Masaüstü modu, tam ekran kullanabilme özelliği, güçlü video ve önbellek desteği ile Docler, iPhone cihazlar için en kullanışlı cihazlar arasındadır.

Mercury iPhone tarayıcı

mercury

Son derece yüksek hızı, zarif ve kullanımı kolay ara yüzü ile Mercury en güçlü iPhone tarayıcıları arasındadır. Ayrıca tam ekran modunda gezintiye izin vermesi, reklamları bloklayabilmesi, multitouch parmak dokunuşlarını algılayabilmesi gibi özelliklerle rakiplerinden ayrılmaktadır.
Mercury ile indirme ve dosya paylaşımı gibi birçok şeyi de hızla yapabilirsiniz.

AllInOneBrowser iPhone tarayıcı

allinonebrowser

“Hepsi bir arada” anlamına gelen isminden de anlaşılabileceği gibi, AllInOneBrowser herhangi bir tarayıcıdan bekleyebileceğiniz ve ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyi kendi bünyesinde barındırmaktadır.
En önemli özelliklerinin başında ses ve video dosyalarını indirmeden oynatabilmesi, PDF ve ePub dosyalarını okuyabilmesi ve tam ekran gezintiye izin vermesi gelir. Ayrıca yüksek boyutlu ve özel dosya indirmeleriniz için de ayrı bir indirme yöneticisi barındırır

Apollo iPhone tarayıcı

apollo

İçeriğinde standart olarak barındırdığı, yerleşik reklam engelleyicisi ile gelir ve de yüksek boyutlu dosyalarınızı efektif ve hızlı bir şekilde indirebilme imkanı sağlar. Beraberinde bulunan Facebook in-chat ile de kolaylıkla facebook kişi listenizdekiler ile anlık mesajlaşma imkanınız var

CXM iPhone tarayıcı

cxm

8 MB’a yakın olan boyutu ile son derece az bir yer kaplayan bu uygulama içerisinde birçok dil desteği barındırır. Daha çok şirket çalışanları için üretilen bu web tarayıcısı sayesinde yer imleri oluşturabilir, ana sayfanızı değiştirebilir ya da kara liste URL’ler yaratabilirsiniz. Daha büyük bir iPhone deneyimi sunabilmek için adres çubuğunu da gizleyebilirsiniz.

En İyi Android Tarayıcıları

Sadece Android cihazlarda çalışan tarayıcılar

Exsoul Android tarayıcı

exsoul

En önemli özelliklerinden birisi 21 ayrı dil desteği sunması olan bu tarayıcı ile internet keyfinizi daha da hızlandırabilirsiniz. Ayrıca sahip olduğu özel algoritma sayesinde ziyaret ettiğiniz sayfalara ve kişisel alışkanlıklarınıza göre arama önerileri de sunar.

Boat Android tarayıcı

boat

Sahip olduğu güçlü özellikler, kişiselleştirilebilir ara yüz ve ayarlar gibi özellikleri ile en iyi kullanım keyfi veren Android web browser’lar arasındadır. Bazı küçük ödemeler ile de reklam engelleme gibi küçük özellikler satın alabilirsiniz.

Baidu Android tarayıcı

baidu

Baidu ile Android cihazınızdan en gelişmiş tarayıcı özellikleri ile hızlı internetin keyfini çıkartabilirsiniz. Kullanıcı dostu ve sadece ara yüzü, hızlı arama özelliği ve çoklu dil desteği ile tarayıcınızı istediğiniz gibi kişiselleştirebilirsiniz. Bir diğer kullanışlı özelliği ise gece modu ile aramaları kolaylaştırmasıdır.

Web Search Android tarayıcı

web-search

Modern bir görünüme sahip olan ara yüzü ile hem kullanımı kolaydır, hem de sayfa yüklenme süresi düşüktür. Ayrıca sadece siteleri hızlı açmakla kalmaz, en çok ziyaret ettiğiniz sayfaları kaydeder ve daha kolay bir erişim için ana ekran üzerinde birer simgelerini oluşturur. Böylelikle aynı siteye ulaşabilmek için tekrar tekrar domain isimlerini girmenize gerek kalmaz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz