Ana Sayfa Android Galaxy S5’e Sessiz Mod Geri Geldi

Galaxy S5’e Sessiz Mod Geri Geldi

Kısa bir süre önce ülkemizde de kullanıcıların hizmetine sunulan Android’in son güncellemesi Lollipop, görsel zenginlik ile bazı yazılımsal hataları da beraberinde getirdi. Görsel açıdan oldukça olumlu tepkiler alan güncellemenin getirdiği yazılımsal hatalar üst seviye telefon duyurusu için kolları sıvayan Samsung için büyük bir sınav niteliği taşımaktaydı. Kullanıcılarına verdiği değer ve hatalara çözüm bulma hızı yeni cihazın kaderini etkileyebilecek bir etkendi.

Lollipop deneyimine dahil olan kullanıcılar arasından Galaxy S5 sahiplerinin daha iyi bildiği gibi gelen güncelleme telefonda hali hazırda bulunan sessiz mod özelliği ortadan kaldırmıştı. Kimi kullacılar için hayati önem taşıyan sessiz mod bilindiği üzere telefonun titreşim moduna girme olayıdır. Güncellemenin ardından oluşan bu yazılımsal hata ile zor günler geçiren kullanıcıların şikayetlerine dev şirket Samsung’un bu derece çabuk yanıt vermesi ve çözüme ulaşması ise oldukça güzel bir davranış olmaktadır.

İlk olarak İngiltere kullanıcıları için yayınlanan yeni güncelleme ile şu an için en bilindik yenilik sessiz modun geri gelmesi. Bu geliştirmenin daha doğrusu yok ettiğini yerine koymanın dışında her hangi bir yenilik yapılıp yapılmadığı bilinmemektedir. İngiltere üzerinden takip eden kullanıcılarımız var ise G900FXXU1BOB7 derleme numarasına sahip güncelleme ile yaşadıkları bu sorunu ortadan kaldırabilir ve yeni bir gelişme durumunda bizleri de haberdar edebilirler.

samsunggalaxys5yeniupdate (1)

Güncellemenin dünya genelinde ve doğal olarak ülkemizde ne zaman aktif olacağı tam olarak bilinmemekle birlikte Samsung’un yeni duyuru öncesinde kullanıcılarının canını sıkmayacağını düşündüğümüzden en kısa sürede yeni güncellemenin yayınlanacağının haberini vermek isteriz.

1 Yorum

  1. Lolipop 5.0 sürümüyle gelen görsel zenginlik tatmin edici olsada sessiz modun kalkmasından daha önemli sorun telefonun açılırken en az 15 dakika android sürümü yükseltiliyor ve , uygulamalar optimize ediliyor şeklinde verilen hatadır.. Bir an önce halledilmesi gereken bir sorunu umarım samsung cok hızlı bir şekilde halleder..

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz