Ana Sayfa Mobil Galaxy Tab S2, En İnce Olmaya Aday

Galaxy Tab S2, En İnce Olmaya Aday

Samsung tarafından geçtiğimiz günlerde açıklanan karar ile yıl içerisinde tanıtılacak Tab S2 premium tablet olarak adlandırılmakta. Sektöre yeniden bambaşka bir hava katmayı düşünen Samsung, Tab S2 modelleri ile en ince tablet konusunda liderliği eline alabilir.

Tablet kullanıcıları tarafından üst segmentte en çok tercih edilen tablet üreticilerinden biri olan Samsung bu başarısını şüphesiz ki sürekli çalışmaya ve yaptığı yeniliklere borçlu. Sektörün yönünü kendi istediği çerçevede değiştiren firmanın en büyük rakibi ise her alanda olduğu gibi bu alanda da Apple. Apple’ın tasarıma olan düşkünlüğü ile belirli bir kullanıcı kitlesi mevcut. Son dönemde bu yarışa daha fazla tutunan Samsung ise artık adını tasarım ve incelik konusunda da duyurmaya başladı.

Geçen yıl parmak izi okuma özelliği ile duyurduğu Tab S bilindiği üzere devrim etkisi yaratmıştı. Şimdi ise Samsung’un silahı dayanıklı ve ince tasarım. Tab S özellik olarak SuperAMOLED ekranı ile 10 inçlik bir deneyim sunmaktaydı. Ayrıca cihazlarda 3 GB Ram, 16/32 GB depolama alanı ve 8 MP arka ve 2.1 MP ön kamera bulunmaktadır.

Samsung_GALAXY_tAB_2_10.1_SCREENSHOT

Kullanıcıların merakla beklediği Tab S2‘lerin özellikleri tam olarak kesin olmamakla birlikte özellik konusunda kısıtlamaya gidileceğini düşünmüyoruz. Kullanıcı şikayetlerini göz önüne aldığımızda müşterilerinin isteğine genelde kulak veren Samsung’un depolama alanı ve batarya konusunda geniş çaplı bir iyileştirmeye gitmesini dilemekteyiz. Artık gelişen teknoloji ile biz kullanıcılar elimizde veya cebimizde şarj cihazları ile gezmek istememekteyiz. Umarız bu feryadımız birilerinin kulaklarına gider.

1 Yorum

  1. İnceliğe çok fazla önem veren biri değilim. Ki zaten daha ne kadar inceltecekler. İnceltme yarışına girmektense başka şeylere yönelseler daha iyi olacak diye düşünüyorum. Yakında telefonlar kağıt kadar ince olacak. İnce olması demek, daha çabuk hasar görebileceği anlamına gelir bence. Nokia’nın eski telefonları kadar kalın olsun demiyorum tabi ki de ama o kadar ince yapmaları en azından benim için bir özellik değil.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz