Ana Sayfa Mobil LG V20 incelemesi

LG V20 incelemesi

LG çift ekranlı V10 telefonundan sonra şimdilerde V20 ile beğenileri toplarken V serisine adeta seviye atlatan bir cihaz olarak dikkat çekiyor. Metal bir gövdeye sahip olan V20’de uçaklarda ve outdoor bisikletlerinde kullanılan özel metal malzemeler kullanılmaktadır.

LG sağlamlığın yanı sıra ergonomik kullanımına önem vermesi markanın gücünü korumaktadır. LG, V20’de de çift kamerayı tercih ederken ön tarafta 5,7 inç ekranı ve ekranının yine üstünde 2,1 inçlik ikinci ekran daha bulunuyor. LG V20 tıpkı selefinde olduğu gibi 5,7 inçlik dev bir ekranla geliyor. Daima açık olan ikinci ekran üzerinde ana ekran kapalı olsa dahi tarih, saat, bildirimler, kısayollar ve müzik listesine ulaşmak oldukça kolay oluyor.

Android 7.0 işletim sistemiyle çalışan LG V20’nin UX 5.0+ arayüzüyle de desteklenmesi oldukça iyi düşünülmüş. Snapdragon 820 işlemciyle çalışan V20, GB RAM ile geliyor. 64 GB dahili hafıza sunulmasının yanında hafızası 2 TB’a kadar da artırılabiliyor.

Multimedya ve performans ağırlıklı bir cihaz olan V20, 16 megapiksellik ve 8 megapiksellik iki kamerayla desteklenmiş. Cihazda çok geniş selfie’ler için arka kameradaki gibi genişletme tuşuyla 120 derecelik bir açı sunularak geniş bir selfie imkanı tanınıyor.

LG V20, genel anlamda multimedya ağırlıklı ve performans odaklı bir cihaz olarak dikkat çekerken kullanıcıların beklentilerini karşılayacak kadar fazla özelliği bir arada barındırıyor. Yaklaşık 3 bin TL’lik fiyat etiketiyle piyasaya giriş yapan LG V20 rakiplerine oranla ne kadar tercih edileceği merak konusu olmaya devam ediyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz