Ana Sayfa Sosyal Medya Mutlaka kullanmanız gereken 2 sosyal paylaşım sitesi

Mutlaka kullanmanız gereken 2 sosyal paylaşım sitesi

Mutlaka kullanmanız gereken 2 sosyal paylaşım sitesi

Eğer herhangi bir sosyal paylaşım sitesinin size vaat ettiği şeyleri keşfetmiş ve onları sevmişseniz zaten bu uygulamaların bir kısmını kullanıyor olabilirsiniz. Fakat ister daha da sosyalleşmek ve yeni arkadaşlar edinmek için, isterseniz de iş bağlantılarınız genişletmek ve firmanızın reklamını yapmak için kullanmak isteyeceğiniz farklı platformlar da olabilir.
Kullanıcı sayısı ve vaatleri göz önüne alınarak hazırlanan 10 sosyal paylaşım platformu :

Facebook

facebook

Herhangi bir sosyal paylaşım sitesinden elde edebileceklerinizi göz önünde tutarsak, Facebook kesinlikle aralarında en iyi seçimdir, zaten tüm dünya üzerinde bir milyarı geçen kullanıcı sayısı da popülerliğinin en büyük kanıtı.
Facebook o kadar geniş ve farklı ihtiyaçlara hitap etmektedir ki, üzerinde yapabileceklerinizi değil, yapamayacaklarınızı saysanız daha iyi edersiniz. Örneğin dünyanın farklı yerlerindeki kişiler ve arkadaşlarınızla sosyalleşebilir, sevdiğiniz herhangi bir müzik grubu ya da farklı bir şey için gruplar açabilir, herhangi bir organizasyon için event oluşturabilir ya da diğer kullanıcılar ile çeşitli oyunlar oynayabilirsiniz. Facebook’un kullanıcıları üzerinde bıraktığı tek bir negatif durum var ise, o da reklam politikalarıdır. Geniş bir kullanıcı kitlesine sahip olduğu için şirketler tarafından sıklıkla tercih edilmekte, bu da her sayfada biraz rahatsız edici bir reklam grubuna neden oluyor.

Twitter

www.teknoplato.com

Hayatınızda olup bitenleri sizi tanıyan ya da tanımayan insanlar ile paylaşmak istediğinizde Twitter etrafta bulabileceğiniz en iyi seçimdir. Profil sayfanızı tweetler, farklı web sitelerine verilen linkler ya da video ve makale gibi çeşitli şeylerle güncelleyebilirsiniz.
Fakat Facebook’da olduğu gibi Twitter da maalesef negatif bir özelliğe sahip. Güncellemeleriniz sadece 140 karakter ile sınırlı, bu yüzden anlatmak istediklerinizi tam olarak ifade edemeyebilir, ya da farklı tweet’lere bölmek zorunda kalabilirsiniz. Eğer anlatacaklarım 140 karakterden çok daha uzun diyorsanız farklı bir platformu seçebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz