Ana Sayfa İncelemeler MWC’de Tanıtılan Telefonlar Yazı Dizisi 1

MWC’de Tanıtılan Telefonlar Yazı Dizisi 1

1 Mart’ta başlayıp gün içerisinde son bulan ve dünyayı kasıp kavuran kongre’de o kadar çok telefon tanıtıldı ki takipçiler bir süre sonra kafa karışıklığı ile baş başa kaldı. Microsoft, LG, Sony, Acer, Zte, Yezz ve Huawei gibi şirketlerinde telefonlarının tanıtılmasının yanı sıra en göze batan cihazlar Samsung ve HTC’nin telefonları oldu.

Büyük bir tanıtıma olanak sunan kongrede tanıtılan cihazları henüz saatleri geçmesine rağmen unuttuk denebilir. Ayrıca yukarıda bahsettiğimiz durumdan dolayı bir çoğundan haberimiz bile olmayabilir. Biz de sizler için hafızanızı yenilemeniz ve gözden kaçan telefonlardan haberdar olmanız için geniş bir özet hazırladık. Dilerseniz kısa özetler halinde tanıtılan telefonlara göz atalım.

1 – Samsung Galaxy S6

Samsung’un plastik kasadan metal tasarıma geçtiği ilk cihaz özelliğini taşımakta. Ayrıca diğer özellikleri ile de adından sıkça söz ettirecek güçlü bir cihaz. Hakkında detaylı incelemeyi sitemiz üzerinden edinebilirsiniz.

2 – Samsung Galaxy S6 Edge

Çift kıvrımlı ekran ile telefon piyasasına bambaşka bir soluk getirecek telefon bu tasarımı ile rakiplerinin arasında dikkati çeken ilk cihaz olma özelliği taşımakta. Parmak okuma ve fotoğraf kalitesi hakkında sağlam bir telefon olan Edge’nin kıvrımlı tasarımı sadece görünüş değil kullanışlı da bir yapısı bulunmakta.

3 – Samsung Galaxy A7

Yine Samsung’un son dönemlerde sağlam adımlarla ilerleyen bir serisi olan A serisinin A7 modeli metal kasa ve tercihe göre çift işlemcili sürümü ile piyasada yerini almaya hazırlanmakta.

4 – HTC One M9

Tasarım konusunda farklı bir yapısı bulunmayan One M9 özellikleri açısından serinin en gözde telefonu olmaya aday. Sense 7 arayüzü ile kullanıcı dostu ve yüksek performans olması hedeflenen telefonun inceleme ve testlerde aldığı başarı adından sıkça söz ettirecek gibi.

5 – Microsoft Lumia 640

Windows Phone hayranlarına üstün performans sunması amaçlanan telefonun diğer telefonlara nazaran pek bir iddiası bulunmamakta. Orta segment bir telefon olan Lumia 640 tasarımsal açıdan da farklılık gösterememekte.

6 – LG Magna, Joy, Leon ve Spirit

LG tarafından tanıtılan bu 4 modelde özellikleri açısından “alo dese yeter” dedirtmekte. Giriş ve orta segment olan modeller fiyat bakımından da oldukça cazip olacak gibi. En azından olması gerekir diye düşünüyoruz çünkü ederi o.

MWC_2015

Bu yazımızda fazla uzun tutup sizi sıkmamak adına 6 adet ( LG’yi açarsak 9 adet) telefona yer verdik. 2. yazımızda Sony, Acer, Zte, Yezz ve Huawei gibi markaları ve onların tanıttığı cihazları konu edineceğiz.

MWC’de Tanıtılan Telefonlar Yazı Dizisi 2

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz