Ana Sayfa Android Ücretsiz Android Uygulamaları

Ücretsiz Android Uygulamaları

Size Önereceğimiz 13 Ücretsiz Android Uygulamalası

Bir çok uygulama bulunmakta ve sürekli değişen güncellenen mobil dünyasında android cihazlara yönelik olan Bu uygulamaları telefonunuza veya tabletinize ücretsiz şekilde indirebilirsiniz.

Kindle

kindle uygulaması indir

PDF ve ePub gibi formatları destekleyen e-kitap uygulamaları aradığınız zaman Kindle’dan daha fazla kullanılanını ve ücretsiz olanını bulamazsınız. Her ne kadar geniş özelliklere sahip ücretli sürümü olsa da, amacı sadece okumak olan birçok kişiye yeterli gelecektir.

Instagram

instagram uygulaması indir

Instagram birçok kişi tarafından da bilindiği gibi dünyanın en popüler fotoğraf paylaşım ağlarından biridir. Her ortamda kullanabileceğiniz uygulama sayesinde arkadaşlarınızın paylaştığı en son fotoğraflara erişebilir ve siz de kendi fotoğraflarınızı paylaşabilirsiniz.
Tabi uygulamayı basitleştirmek yerine dünyanın diğer yerlerindeki sanatçı insanları takip edereseniz daha efektif bir şekilde kullanmış olursunuz.

AntiVirus Free

antivirus-free uygulaması indir

PC anti-virüs devi olan AVG tarafından Android cihazlar için üretilmiş olan bu uygulama şu anda 3 milyon kişi tarafından kullanılmaktadır. Ücretsiz olan ve Türkçe dil desteği de sunan AntiVirus Free ile cep telefonunuz için zararlı olan trojenleri, virüsleri ve diğer hırsız yazılımları tespit ederek silebilirsiniz.

Pandora

pandora uygulaması indir

Pandora birçok platformda kullanılabilen ücretsiz bir müzik dinleme uygulamasıdır. Favori radyo istasyonlarınızı oluşturabilir ve kendinize her kategoriden çalma listeleri oluşturabilirsiniz. Tek kötü tarafı ise ücretsiz üyeler için biraz kısıtlandırılmış parça seçimi.

Microsoft Office

microsoft-office android uygulaması indir

Artık herhangi bir DOC ve benzeri uzanıya sahip dosyaları düzenleyebilmek için bilgisayara ihtiyacınız yok. Microsoft’un Android cihazlar için ücretsiz yayınladığı Office uygulamaları ile tüm bilgisayar fonksiyonlarını akıllı Android telefonunuza da taşıyabilirsiniz. Üstelik tamamen birbirleri ile senkronize bir halde.

Google News

google-news android uygulaması indir

Eğer lokal ya da global olarak dünyada neler olup bittiğini anında öğrenmek istiyorsanız Google News tam da ihtiyaç duyduğunuz uygulamadır. Üstelik kelime ya da bölge olarak girdiğiniz anahtar kelimeler sayesinde son dakika haberleri aynı dakika içerisinde size iletilir.

Opera Mini

Sadece mobil telefonlar için özel olarak üretilen bu uygulama kullanıcılarına çok daha hızlı sayfa gezintisi sunar. Opera Mini sayesinde günlük olarak ziyaret ettiğiniz Facebook,Google vb sitelerin daha hızlı yüklendiğine şahit olacak ve düşük bağlantı hızlarında bile internette gezebileceksiniz. Üstelik çok daha az data kullanımı ile.

QuickPic

quick-pic android uygulaması indir

Eğer standart fotoğraf galerinizi yetersiz buluyorsanız, çok daha geliştirilmiş özelliklere sahip olan QuickPic’i deneyebilirsiniz. Uygulama sayesinde fotoğraflarınızı gizleyebilir ya da açığa çıkarabilir ve içlerinde gelişmiş aramalar yapabilirsiniz. Çeşitli kategorilere göre klasörlere ayırmanız da mümkün.

uTorrent

utorrent uygulaması indir

Eğer çeşitli arşivler tutan ve çok indirme yapan birisiyseniz uTorrent bilgisayar uygulamasından zaten haberiniz vardır. uTorrent Mobile sayesinde cep telefonunuza yaptığınız indirmeler üzerinde tam kontrol sahipi olursunuz. İndirmeleri duraklatıp devam ettirebilir ve torrent dosyalarını açabilirsiniz. Fakat sınırlı internet ile kullanmamanızı tavsiye ederiz, çünkü inanılmaz yüksek veri kullanmaktadır.

VLC Android

vlc android uygulaması indir

VLC milyonlarca kişi tarafından kullanılan ve güvenilen bir medya oynatıcıdır. Şu an için hala beta sürümü olmasına rağmen tüm Android cihazlarda sorunsuz çalışmakta. Ayrıca standart oynatıcılarda ya da diğer Android Market’teki oynatıcılarda bulamayacağınız birçok özellik sunmakta.

Xender

xender uygulaması indir

Xender paylaşım uygulaması sayesinde çok yüksek boyutlardaki dosyalarınız diğer Android akıllı cihazlarınız ile normal Bluetooth ya da wireless bağlantıdan çok daha hızlı bir şekilde paylaşabilirsiniz.

Zedge

zedge uygulaması indir

Eğer akıllı cihazınız için duvar kağıtları ya da zil sesleri arıyorsanız Zedge uygulamasını çok beğeneceksiniz. Kataloğunda binlerce zil sesi ve duvar kağıdı barındırmakta. Ayrıca kullanışlı ara yüzü ve temiz tasarımı ile istediklerinizi bulmanız çok daha kolay.

WhatsApp Messenger

whatsapp uygulaması indir

Diğer birçok işletim sistemlerinde de mevcut olan bu uygulama dünyanın en iyi mobil mesajlaşma platformlarından birisidir. Sadece çok düşük bir internet bağlantısı ile arkadaş listenizdeki kişiler ile ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz. Kişiler arasında sesli mesajlar, videolar ya da diğer küçük boyutlu dosyaları paylaşabilmeniz mümkün.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz