Ana Sayfa Otomobil Volvo V60 daha az yakıt ile saf bir sürüş zevki

Volvo V60 daha az yakıt ile saf bir sürüş zevki

VOLVO V60

PARK YARDIM KAMERASI

Geri giderken daha da kolaylık sağlamak için Park Yardım Kamerası otomobilinizin arkasında ne olduğunu göstermeye yardım ediyor. Bu sistem entegre sürücü bilgi ekranını ve plakanın üzerine görülmeyecek şekilde yerleştirilmiş bir dijital kamerayı kullanıyor. Ekran üzerindeki kılavuz çizgileri daha iyi park etmek için ek yardım sağlıyor.

TRAFİK İŞARETİ BİLGİSİ

Trafik İşareti Bilgisi ile önemli yol işaretlerini kaçırmazsınız. Öne bakan bir kamera hız sınırını, “sollama yasak”, “giriş yok” ve çeşitli diğer yardımcı tabelaları tespit ediyor. Ardından o tabela, mevcut kısıtlamalarla ilgili sürekli uyanık olmanızı sağlamak için sürücü ekranında orta göstergede görüntüleniyor. İsterseniz, Trafik İşareti Bilgisi hız limitini aştığınızda kibarca üç kez yanıp sönerek sizi görsel bir ikazla da uyarabiliyor. Bu da orta konsol menüsünden kolaylıkla ayarlanıyor.

VİTES DEĞİŞTİRME KOLLARI

Sürüşten zevk alıyorsanız, otomatik şanzıman için yeni vites değiştirme kollarımız direksiyonun başına geçtiğinizde eğlenceyi daha da artırıyor. Daha hızlı ve daha elle vites değiştirme kabiliyeti sağlıyorlar. Ellerinizi direksiyon simidinin üzerinde tutmanıza izin verdikleri için de aynı zamanda aracınızı her zaman yüzde 100 kontrol etmenizi sağlıyorlar. (Yalnızca 3 kollu direksiyon simidiyle birlikte)

UZAKTAN KUMANDA HAFIZASINA SAHİP ELEKTRİKLİ SÜRÜCÜ KOLTUĞU

Elektrikli sürücü koltuğu ve yan aynalar için hafıza fonksiyonu Volvo’nuzun araca her bindiğinizde kişisel tercihlerinize göre mükemmel bir şekilde ayarlanmış olmasını sağlıyor. Merkezi kilitleme için uzaktan kumandanızı her kullandığınızda sürücü koltuğu ve yan aynalar otomatik olarak tercihlerinize göre ayarlanır. Her uzaktan kumanda, o kumanda en son kullanıldığındaki ayarları çağırır. Ayrıca koltuktaki düğmeleri kullanarak üç adede kadar farklı koltuk ve yan ayna ayarını kaydedebilirsiniz. Ve ayarlanabilir bir elektrikli yolcu koltuğu da opsiyon olarak sunulmaktadır.

YAKITLI PARK ISITICISI

Yakıtla çalışan bir ısıtıcı aracınızın daha kolay çalışmasını sağlayacak, kabini ısıtacak ve çevresel etkiyi azaltmanıza yardım edecek; soğuk bir motor sıcak bir motordan çok daha fazla zararlı emisyon üretir ve motor aşınmasını artırır. Isıtıcıyı orta ekran yoluyla doğrudan çalıştırabilirsiniz ya da aracınıza ısınmış ve buzları çözülmüş olarak girmek istediğiniz saati ayarlayabilirsiniz. Uzaktan çalıştırma ile aracın yanına gitmeden ısıtıcıyı devreye sokabilirsiniz. Otomobilinizde Volvo On Call varsa da, ısıtıcıyı akıllı telefonla başlatabilir ve motorunuzu önceden ısıtabilir ya da motoru çalıştırmadan kabinde hoş bir ortam sağlayabilirsiniz.

CİTY SAFETY ŞEHİRDE GÜVENLİK

Örneğin yavaş hareket eden şehir trafiğinde rahat sürüş deneyimine katkıda bulunan standart City Safety/Şehirde Güvenlik teknolojisi öndeki duran ya da daha yavaş giden otomobilleri belirliyor ve gerekirse çarpışmayı önlemek ya da etkisini azaltmak için otomatik olarak fren yapıyor. Lazere dayanan teknoloji 4 km/s ile 50 km/s arasındaki hızlarda, hem gündüz hem de geceleyin yaklaşmakta olan bir çarpışmayı algılayabiliyor.

%85 GERİ DÖNÜŞÜMLÜ

Her Volvo çevreye olan toplam etkisini azaltmaya yardım etmek için kullanışlı ömrünün sonunda geri kazanım ve geri dönüşüm işlemine olanak tanıyacak şekilde tasarlanıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz