Ana Sayfa Mobil Windows Phone için 5 Güzel Uygulama

Windows Phone için 5 Güzel Uygulama

Yazılarımızda çoğunlukla genel kitlenin ihtiyaçlarına ışık tutmayı hedeflemekteyiz. Fakat farkettik ki Windows Phone kullanıcıları tabiri caizse yetim gibi kalmakta. Bizde sizler için Windows Phone işletim sistemli cihazlarınızda kullanabileceğiniz 5 güzel uygulama araştırdık. Uygulamalar içerisinde gündelik yaşamda kullanılacak yazılımlardan eğlence amaçlı kullanılacak yazılımlara kadar bir çok farklı kategori yer almaktadır.

GMaps+

Navigasyon kategorisinde sayılı uygulamalardan olan GMaps+ 3 boyutlu olma özelliği ve sesli komut özelliği ile haritada yerinizi bulmanıza yardımcı olmaktadır.

AIR Hockey

Windows Phone kullanıcılarının Android ve iOS kullanıcılarına oranla çok kısıtlı bir uygulama marketi bulunmakta. Özellikle oyun ve eğlence alanında kısıtlı uygulamaların arasından kalitesiz uygulamaları çıkardığımızda karşımıza çıkan AIR Hockey, oyun salonlarında oynadığımız masa hokeyinin mobile dökülmüş hali diyebiliriz. İster kendiniz yapay zekaya karşı isterseniz de arkadaşlarınıza karşı oynayabileceğiniz oyun ile eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz. Grafik ve ses konusunda da oldukça başarılı olan uygulamayı tavsiye ediyoruz.

Runtastic

Diğer uygulama marketlerinde de yer alan bu uygulamayı bilmeyenler için söylüyoruz ki, spor yapanların öncelikli tercih ettiği ve düzenli sporlarına katkıda bulunan bir uygulama. Yaptığınız spor sırasında sizin verilerinizi kayıt altına alıp karşılaştırma yapan Runtastic sizi gaza getirme amaçlı canlı tezahürat özelliğini de barındırmaktadır. Bu özellik ise spor sırasında size destek olmak isteyen arkadaşlarınız sizi gaza getirebilir.

Fotoğraf Düzenleme

Pro WP’nin yayıncılığını üstlendiği kullanışlı bir fotoğraf düzenleme editörü olan Fotoğraf Düzenleme, fotoğraflarınız üzerinde istediğiniz bir çok işlemi yapmanıza yardımcı olmakta. Kesme, renk değiştirme, yazı yazma ve sticker diye bildiğimiz çıkartmalar ekleyebilmenize olanak sağlayan yazılım tamamen ücretsiz.

wp2

Ringtones Pro

Mevcut durumda bulunan arama ve bildirim seslerinden sıkıldıysanız tam size göre bir uygulama. Ayrıca içerisinde önce çıkanlar, en çok indirilenler ve en yüksek puanlar gibi puan sistemleri kategorilendirme bulundurduğu için genel olarak kullanıcıların tercih ettiği seslere de ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz