Ana Sayfa Mobil Yüksek Verimli Mobil uygulamalar

Yüksek Verimli Mobil uygulamalar

En yüksek verimlilik için 8 mobil uygulama

Clean Master

Clean Master uygulaması

Eğer son model bir akıllı telefona sahip değilseniz, cihazınız orta ölçekli ve biraz sorunlu ise telefonunuzdaki her şeyi temiz ve mükemmel tutmalısınız. Eğer yoğun bir iş hayatına sahipseniz ya da öğrenciyseniz gün içerisinde cep telefonunuzu yoğunlukla kullanacaksınız ve bu yoğunluk da cihazınıza aşırı yük bindirecek ve yavaşlamasına sebep olacak.
Tam da böyle durumlarda Clean Master imdadınıza yetişiyor ve cihazınızı yavaşlatan sebepleri tek tek size listeliyor. Siz de yönlendirmeye göre tek tuşla tüm olumsuz durumları ortadan kaldırıp cihazınızı eski hızına ulaştırabiliyorsunuz.

Google Keep

Google Keep uygulaması

Türü ne olursa olsun eğer liste tutma ihtiyacınız oluyorsa, Google Keep akıllı telefonunuza yükleyebileceğiniz en harika liste uygulamasıdır. İsterseniz alışveriş listesi yapıyor olun, isterseniz de işiniz için yapılacaklar listesi tutuyor olun, kalem ve kağıt bulamadığınız zamanlarda Google Keep yanınızda olacaktır. Üstelik notlarınıza akıllı telefonunuzdan ya da web tarayıcınızdan erişebilir ve de listelerinizi arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Hangouts

Hangouts nedir nasıl kullanılır

Hangouts tüm mesajlarınızı ve Gmail e-postalarınız tekbir ortamda toplayan benzersiz bir sosyal uygulamadır. Eğer sonsuz mesaj ve e-posta kalabalığı içerisinde boğulduysanız Hangouts bu sıkıntınızı ücretsiz olarak çözecektir.
Özellikle iş sahipleri için video arama özelliği ile vazgeçilmez haline gelen bu uygulama sayesinde işinizi ister herhangi bir kafeteryadan, isterseniz de evinizden rahatlıkla takip edebilirsiniz.
IOS ve Android işletim sistemlerinde sorunsuzca çalışan bu uygulama, kuşkusuz en büyük sosyal yardımcınız haline gelecek.

Google Drive

Google Drive nedir

Eğer işiniz gereği birçok çalışana sahipseniz ve onlardan gelen bilgi ve dokümanları takip etmekte zorlanıyorsanız Google Drive her şeyi birbiriyle uyumlu ve entegre bir şekilde takip etmenize olanak sağlayacaktır. Ücretsiz bir Google servisi olan bu uygulama diğer çalışanlarınızın hesapları ve sizin hesabınız arasında gerçek zamanlı paylaşım sağlar, böylece her türlü dosyayı anında inceleyebilir ve geri bildirimde bulunabilirsiniz, üstelik IOS, Android ve de Web üzerinde sorunsuzca çalışır, yani herhangi bir cihaza bağımlı değilsiniz. Ayrıca firmanıza ait garanti belgeleri ve faturalar gibi dokumanları, görselleri ve her türlü dosyayı da ücretsiz olarak depolayabilmenizi sağlamakta.

DropBox

DropBox nedir kullanımı

Google Drive’a oldukça benzer olan bu uygulama sayesinde tüm dosyalarınızı tamamen güvenli ve diğer cihazlarınız ile uyumlu bir şekilde depolayabilirsiniz. Sosyallik ve de paylaşım bakımından Google Drive’dan çok daha üstün olan bu uygulama sevdiğiniz her şeyi yakınlarınızla da tek bir link üzerinden, kolayca paylaşma imkanı veriyor. IOS, Android, MAC ve PC ile rahatça çalışan bu uygulama arşiv çalışmalarınızı çok daha kolay bir hale getirecek.

Slack

Slack nedir

Birbirleriyle eş zamanlı olarak entegre bir halde çalışmak isteyen iş arkadaşları için ideal bir uygulama. Slack sayesinde uzun vakit isteyen e-mail ve chat siteleri ile uğraşmanıza hiç gerek yok. Eğer iş takımınız 3 ile 50 arasında ise Slack, işiniz her ne olursa olsun başarıya ulaşacaktır. Gerçekten zekice.

Freedcamp

Freedcamp özelliği

Freedcamp, bir sonraki listede anlatılan Basecamp’a çok benzeyen bir proje yönetim uygulamasıdır.
Çalışanlarınızın çalışma sürelerini kolayca kontrol edebileceğiniz bu uygulama sizlere harika bir zaman yönetimi fırsatı vermektedir.

Basecamp

Basecamp uygulaması

Feedcamp uygulamasından biraz daha modern ve de dinamik olan bu proje yönetimi uygulaması müşterilerinizi ve iş takımınızı aynı ortam içerisinde bir araya getirir ve hizmetinize çok daha teknolojik bir hava katar.

2 YORUMLAR

  1. Clean Master her android akıllı telefonlar için gerekli programdır. Fakat Clean Master ile birlikte kurulan antivirüs programını da unutmamak lazım. “Security Antivürüs” programı da sistemi çok hızlandırıyor. Bu programı kullanan arkadaşlardan ricam programı kullandıktan sonra sistemden kaldırın 1 ay sonra tekrar yükleyip temizlik yapın ve kaldırın. Android sistemini biraz da olsa yavaşlatıyor. Zaten Android sistemini hızlandıran farklı bir program yoktur. En güzeli adminimizin belirttiği programdır. Diğer programlar da çöpe atılacak uygulamalar değildir. Teşekkürler Admin..

  2. CleanMaster gerçekten her akıllı telefonda olması gereken bir uygulama. Google drive ve dropbox’u ikisini aynı anda kullanmıyorum şahsen. Tercihim google drive. Slack, basecamp ve freedcamp uygulamalarını bilmiyordum. Onları da en kısa sürede deniyeceğim. Gayet yararlı bir makale. Teşekkürler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz