Ana Sayfa Android Android İçin En İyi 5 İndirme Yöneticisi

Android İçin En İyi 5 İndirme Yöneticisi

İnternette vaktimizi çok farklı şekillerde değerlendirebiliriz. İster kendi e-ticaret sitenizi inşa edebilir, isterseniz de mail gönderebilir ya da oyunlar oynayabilirsiniz.
Fakat kullanım amacınız her ne olursa olsun her internet sahibi belli uygulama ya da dosyaları Android cihazına indirmek zorundadır.
3G cihazların da yaygınlaşması ile birlikte daha önce hiç olmadığı kadar kolaylaşan bu indirme işlemlerinizi çeşitli download managers’lar, yani indirme yöneticileri ile daha da kolaylaştırabilirsiniz.

Android cihazlar için geliştirilen aşağıdaki 5 indirme yöneticisi daha az veri kullanımı ile daha çok dosyayı indirebilmenizi sağlar. Üstelik istediğiniz gibi duraklatabilir ya da hız değişikliği yapabilirsiniz.

Download All Files

download-all-files

Tüm dünyada sahip olduğu 15 milyondan fazla Android kullanıcıs ile en gelişmiş indirme yöneticilerinden birisidir. Tüm dosya türlerini tamamen ücretsiz bir şekilde indirme imkanı veren Download All Files kolaylıkla Android tarayıcınıza entegre olur ve indirmek istediğiniz her şeyi SD kartınızdaki herhangi bir klasöre kaydeder.

Eğer mail trafiğiniz yüksekse Gmail eklentilerinizi de kolaylıkla telefonunuza kaydedebilirsiniz.
Fakat bahsetmemiz gereken tek kusuru, Google politikaları nedeniyle Youtube videolarını indirmeye izin vermemesidir. Ayrıca ücretsiz sürümünü sınırsız ve ömür boyu kullanabileceğiniz gibi, reklamsız sürümü için, tıpkı diğerlerinde de olduğu gibi bir miktar para ödemeniz gerekmektedir.

Loader Droid Download Manager

loader-droid

Eğer indirme yöneticileri için fazla hafızanız yoksa Loader Droid Download Manager sizin için uygun olabilir çünkü diğerlerinden yarı yarıya daha az yer kaplar ve birçoğundan daha fazla özelliğe sahiptir.
Son derece kolay bir kullanıma sahip olan ara yüzü ile temalar arasında değişiklikler yapabilir, tercihe bağlı olarak indirme hızını arttırabilir ya da düşürebilir, daha sonra tekrar devam edebilmek için duraklatabilir ve indirdiğiniz dosyaları kolaylıkla kontrol edebilirsiniz.
Ayrıca çok önemli bir diğer özelliği de, telefonun kapanması ya da internetin kesilmesi durumunda bağlantıyı koparmamasıdır. Yani problemi giderdiğinizde indirmenize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Advanced Download Manager

Advanced-Download-Manager

Advaced Download Manager Android cihazlarda eş zamanlı olarak 3 dosyaya kadar indirme imkanı veren ve indirmeleri hızlandıran bir yönetim uygulamasııdır.

Bununla birlikte dosyaları duraklatıp, istediğiniz zaman devam ettirebilir ve klasör yollarını çeşitli kategorilere göre ayarlayabilirsiniz. Eğer indirmiş olduğunuz dosyaların herhangi bir şekilde kaybolacağından endişe ediyorsanız Advanced Download Manager sizin için hepsinin yedeğini de tutmaktadır.

Download Manager for Android

Download-Manager-for-Android

Downlaoad Manager for Android eş zamanlı olarak 3 adet dosya indirme imkanı veren bir diğer Android indirme yöneticisidir. Uygulama sayesinde türü ve boyutu her ne olursa olsun, ihtiyacınız olan dosyaları indirebilir, indirmelerinizi duraklatabilir ve daha sonra devam ettirebilirsiniz.
Ayrıca bir diğer harika özellik olarak da indirme seviyesini ve boyutunu anlık olarak takip edebilirsiniz.
İndirdiğiniz medya dosyalarını kolaylıkla çalıştırabilmeniz için kendi medya çalarına sahip olan bu uygulama normal indirme hızınızı da yaklaşık %10 oranında arttıracaktır.

Download Blazer

download-blazer

Opera Mini, Opera Mobile ve Google Chrome da dahil olmak üzere tüm tarayıcılarla entegre olabilen bu mobil indirme yöneticisi sayesinde ard arda kesintisiz indirmeler gerçekleştirebilirsiniz.
Youtube videoları da olmak üzere birçok dosya türünü destekleyen Download Blazer ücretsiz bir uygulamadır, fakat biraz can sıkabilen reklamlardan kurtulmak istiyorsanız küçük bir ücret karşılığında ücretli sürüme geçebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz